Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 08:07, 14 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Monia81 napisał(a)
Iwonko dziękujemy bardzo, że mogliśmy u Was być zdjęć nie robiłam, ale Kochana ogród masz cudny, te piękne iglaki, klony, no rewelacyjnie bawiliśmy się super, dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy buziaki dla Was


Ja też ściskam raz jeszcze Dziękuję za prezenty!!! Pogoda nie sprzyjała ale, w takim towarzystwie zawsze jest wesoło Okazji do spotkań będzie jeszcze wiele Super, że przyjechaliście
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 08:11, 14 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
abiko napisał(a)
Iwonka było super! Dziękujemy za kolejne fajne spotkanie Ciacho pycha, po cichu miałam nadzieję, że je zrobisz
Ogród masz wyplewiony jak z żurnala.. nawet Wojtuś chwaścika nie znalazł
I bardzo mi wpadła w oko ta choina.. i azalia..
Buziaki.


Plewię Agus od marca, no kurde w końcu skończyłam Za tydzień po tych deszczach pewnie znów będzie powtórka z rozrywki Choina jest ze szkółki w Krzywaczce, u nich też rośnie na podwórku więc jakby co to podpowiedzą nazwę Buziole, że byliście Jacenty się rozkręcił Może będzie z niego w końcu ogrodowiskowy kompan
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 09:37, 14 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Iwonka napisał(a)


Ściskam Was raz jeszcze i tak się cieszę, że byliście. Przez tę pogodę mam ogromny niedosyt ale nadrobimy, nadrobimy
Szkoda, że nie widziałaś miny syna, gdy zobaczył te piękne narzędzia Zrobię porównanie z moimi staruszkami - zobaczysz o co chodzi
Dziękuję za wszystkie foty, zupełnie nowe ujęcia. Nad ta rabatą będziemy dumać Deszcz nas pogonił a potrzebuję rad co tu poprawić. Chcę 6 kulek bukszpanowych przenieść w to miejsce, wyrzucić żurawkę. Nie wiem co z kostrzewą... Zrobię jeszcze fotkę z przodu to będziemy dumać


Iwonko ze mnie marny doradca ,ale ja na tym przodzie (co są kamyczki ) zostawiłabym tylko kulki buksowe w hakone ( tej co tam jest jeszcze więcej i porozrzucana między buksami ) plus czosnki , może jeszcze jakieś cebulowe - jeśli nie przeszkadza Ci ich brzydnięcie ....
Kostrzewę i żurawki bym wywaliła ..


A hortensje dałabym po łuku nad kulkami - pod tą wielką kulą
.może te żurawki pod hortkami na górce -nawiązałyby kolorem do drzew?
Spróbuję to nabazgrać w paintsie ....tak ja bym to widziała ,ale może ktoś lepiej podpowie
Buziaki i jeszcze raz dziękuje


nie śmiej się głośno z bazgrłów ,później usunę ,żeby Ci nie zaśmiecać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 10:01, 14 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Magleska napisał(a)


Iwonko ze mnie marny doradca ,ale ja na tym przodzie (co są kamyczki ) zostawiłabym tylko kulki buksowe w hakone ( tej co tam jest jeszcze więcej i porozrzucana między buksami ) plus czosnki , może jeszcze jakieś cebulowe - jeśli nie przeszkadza Ci ich brzydnięcie ....
Kostrzewę i żurawki bym wywaliła ..


A hortensje dałabym po łuku nad kulkami - pod tą wielką kulą
.może te żurawki pod hortkami na górce -nawiązałyby kolorem do drzew?
Spróbuję to nabazgrać w paintsie ....tak ja bym to widziała ,ale może ktoś lepiej podpowie
Buziaki i jeszcze raz dziękuje


nie śmiej się głośno z bazgrłów ,później usunę ,żeby Ci nie zaśmiecać



Madzia wsiadam w auto i jadę cię wyściskać Hortki po łuku!!!!!
Normalnie cię koffffam Nie usuwaj tego dzieła! Nie mam żadnego na wątku, ten jest pierwszy, historyczny. Normalnie jak test ciążowy
Z żurawkami i kostrzewą lecę do innej rabaty. Bukszpany i hakone miksuję. Nie miałam pomysłu na te 3 hortki bo chcę je na tej rabacie. No i będą Tylko pytanie czy zostawić vanilki czy dać limki? I jedne i drugie mam w dużej ilości na różnych rabatach więc spokojnie mogę zebrać w jedno. Kiedyś mi do bordowych żurawek pasowały Vanilki a teraz już sama nie wiem. Z tyłu tej rabaty mam 7 limek (tam w głębi za kulą bukszpanową). Z kulek w większej ilości bardzo się cieszę. Zimą obrzeże tej rabaty jest suche a tak będę miała zieleń przez cały rok.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 10:03, 14 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Z tej ekscytacji nie zauważyłam żurawek między hortkami Też to jest pomysł polecieć tam z nimi i nawiązać do bordowych buków
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 10:08, 14 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
czekam siedzę opuchnięta jak pyza w domu ...wstawiam wodę na kawę
ja bym chyba limki dała-pamiętałam ,że są hortki z tyłu, tylko nie wiedziałam jakie ….


vanilki moje się pokładają i w zeszłym sezonie króciutko były ładne -później straszyły ,a nie zdobiły -miałam je wymienić na Magnical Moonlight -bo najdłużej sa białe ,ale jeszcze tego nie zrobiłam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:09, 14 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
to jakby miały żurawki tam zostać -to jednak z vanilkami lepiej by wyglądały


nie pamiętam jak wysokie limki rosną ….chociaż Ola przycina je wiosną króciutko i nie sa większe niż 1,50 chyba ….ja swoje też scinam prawie przy ziemi ,żeby aż tak wysokie nie rosły



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AngelikaX 10:15, 14 maj 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ja bym zostawiła na tej rabacie tylko buksy i hakonki, ale hakonki pociągnełabym też na tej skarpie. Jaka to wystawa? Nie wiem czy hortki na wzniesieniu dadzą radę przy upałach



Spotkań ogrodowych zazdroszę
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
kasiek 18:00, 14 maj 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Iwonko jeszcze raz dziękuję za świetne spotkanie - niesamowite robisz postępy, widac jak wszystko sie zmienia i szlachetnieje - slicznie jest! Biała altana jest przecudowna - jeszcze z tym kominkiem - odlot
Raz jeszcze dziękuję za azalke, troche ją przyciełam i mam nadzieję że jej będzie dobrze
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
m_gocha 21:13, 14 maj 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Piękny dojrzały ogród...
Przeczytałam Twoje wspomnienia o tworzeniu ogrodu. Obejrzałam zdjęcia...
i powtórzę raz jeszcze - piękny dojrzały ogród... Szczególnie urzekło mnie oczko wodne
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies