Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 21:02, 07 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Odmachuje Ewo
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Wiolka5_7 19:41, 09 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Ciekawa jestem Kasiu wizji Twojego ogrodu zdradź coś plisss
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 19:58, 09 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Wiola najwazniejsze ze mam juz wybrany ksztalt trawnika to ogoromny sukces po 5 latach serio a tak to będzie bardzo trawiasto bylinowo z małą iloscia gatunków bez hortek, rodkow i innych planowanych nasadzen od eleganckiego statecznego ogrodu do pelnego dynamiki i ruchu... Moze sie uda by było baaardzo zmienniezobaczymy jak pójdzie mi z realizacją zamysłu jak to się mówi... Plany planami a życie życiem
____________________
Kasia - tu na razie jest...
LIDKA 20:16, 09 lut 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
Kasia przejrzałam Twój wątek, podziwiam jak konsekwentnie przygotowałaś glebę pod ogród. Dało mi to do myślenia bo też mam sporo gliny.
Będę tu zaglądać.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
kasiab 20:22, 09 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Lidia zdecydowanie gleba to podstawa po wysianiu trawnika siać bede poplon w miejscach na rabaty
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 20:26, 09 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Jak widać nie śpieszę się z ogrodem... Staram się wykorzystać czas w którym nie wiem czego chcę na poprawę gleby
____________________
Kasia - tu na razie jest...
maksimini 17:51, 14 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
kasiab napisał(a)
Jak widać nie śpieszę się z ogrodem... Staram się wykorzystać czas w którym nie wiem czego chcę na poprawę gleby

Ja też tak robiłam, za ogród dopiero się zabieram ale glebę ulepszałam. Mam nadzieję że nasza praca zaowocuje pięknymi ogrodami
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Wiolka5_7 17:57, 14 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
kasiab napisał(a)
Wiola najwazniejsze ze mam juz wybrany ksztalt trawnika to ogoromny sukces po 5 latach serio a tak to będzie bardzo trawiasto bylinowo z małą iloscia gatunków bez hortek, rodkow i innych planowanych nasadzen od eleganckiego statecznego ogrodu do pelnego dynamiki i ruchu... Moze sie uda by było baaardzo zmienniezobaczymy jak pójdzie mi z realizacją zamysłu jak to się mówi... Plany planami a życie życiem


Czekam na realizację z niecierpliwością na pewno będzie pieknie,bo najważniejsze ,że wiesz czego chcesz

Macham !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 09:05, 15 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
maksimini napisał(a)

Ja też tak robiłam, za ogród dopiero się zabieram ale glebę ulepszałam. Mam nadzieję że nasza praca zaowocuje pięknymi ogrodami


Tego Ci życzę i sobie też u mnie ulepszanie w toku. Nie widzę sensu zostawiac gołą glebę w miejscach rabat. Kto wie może zaszaleje i część obsadzę
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 09:06, 15 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Wiolka5_7 napisał(a)


Czekam na realizację z niecierpliwością na pewno będzie pieknie,bo najważniejsze ,że wiesz czego chcesz

Macham !


Tak tak wiem czego chcę dziękuję Wiolu!
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies