Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

Kaha565 22:32, 16 lut 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Hej Kasiu! Znajdę gdzieś u Ciebie Twoja koncepcję na rabatę między ścieżka a podjazdem? Jak sama piszesz, najtrudniej jest właśnie zacząć A ja zaczynam właśnie od przedogródka
A kim jest Ewa? Może i mi pomoże
Pozdrawiam i zapisuję watek!

Ps. Uwielbiam lubuskie to moje województwo całe życie tam mieszkałam (Zielona Góra) Teraz od 3 lat okolice Bolesławca
____________________
Kasia Pomysł na... Przedogródek!
maksimini 00:46, 17 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Kasiu, myślę, że etap który przeszłaś z podglądaniem, próbą przenoszenia do siebie wszystkiego co Ci się podobało u innych to normalne. Gdyby zrobić ogród według tych założeń to dopiero wyszedłby oryginał Tylko czy nasz, tylko czy piękny? Ale większość chyba tak zaczyna, potem przychodzi otrzeźwienie, heloł to mój ogród i człowiek zaczyna przede wszystkim myśleć, rezygnować, dostrzegać zależności, bo już wie że to co świetnie wygląda u innych u nas już niekoniecznie. Gdyby to było takie proste to nie byłoby Orgrodowiska Najważniejsze, że wiesz czego chcesz i co Ci się podoba, bo od mnogości pięknych ogrodów, zdjęć, roślin można już samemu nie wiedzieć co się chce, bo chciałoby się mieć wszystko. A wszystkiego się nie da.
Powodzenia, kochana, głowa do góry i do przodu.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
kasiab 05:28, 17 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Kaha565 napisał(a)
Hej Kasiu! Znajdę gdzieś u Ciebie Twoja koncepcję na rabatę między ścieżka a podjazdem? Jak sama piszesz, najtrudniej jest właśnie zacząć A ja zaczynam właśnie od przedogródka
A kim jest Ewa? Może i mi pomoże
Pozdrawiam i zapisuję watek!

Ps. Uwielbiam lubuskie to moje województwo całe życie tam mieszkałam (Zielona Góra) Teraz od 3 lat okolice Bolesławca


Witaj Kasiu koncpecji tu nie znajdziesz bo jej nie wrzuciłam i nie zamierzam póki nie przyjdzie pora na realizacje przedogrodka kochana ja zaczynałam wielokrotnie... Dziewczyny dwoiły się i troiły żeby mi pomóc a ja nie mogłam na nic się zdecydować bo nie wiedziałam czego chcę. Ewa Anda wątek
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 05:29, 17 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
maksimini napisał(a)
Kasiu, myślę, że etap który przeszłaś z podglądaniem, próbą przenoszenia do siebie wszystkiego co Ci się podobało u innych to normalne. Gdyby zrobić ogród według tych założeń to dopiero wyszedłby oryginał Tylko czy nasz, tylko czy piękny? Ale większość chyba tak zaczyna, potem przychodzi otrzeźwienie, heloł to mój ogród i człowiek zaczyna przede wszystkim myśleć, rezygnować, dostrzegać zależności, bo już wie że to co świetnie wygląda u innych u nas już niekoniecznie. Gdyby to było takie proste to nie byłoby Orgrodowiska Najważniejsze, że wiesz czego chcesz i co Ci się podoba, bo od mnogości pięknych ogrodów, zdjęć, roślin można już samemu nie wiedzieć co się chce, bo chciałoby się mieć wszystko. A wszystkiego się nie da.
Powodzenia, kochana, głowa do góry i do przodu.


Witaj Kasiu zapewne jest tak jak piszesz dziękuję i pozdrawiam
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Wiolka5_7 08:05, 17 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
A kiedy będziesz obsadzać przedogródek ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anda 08:07, 17 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Kasiu kochana, to, że teraz już wiesz, jaki chcesz mieć ogród to wyłącznie Twoja zasługa. To Twoja otwartość, dociekliwość i zainteresowanie tematem. Zostań taka, a ogród będzie się rozwijał dalej, razem z Tobą, bo jestem pewna, że będziesz szukała coraz to nowych rozwiązań ogrodowych, a pomysłów będziesz miała bez liku Trzymam Ci bardzo mocno kciuki. Oby wszystko ułożyło się tak, jak dla Ciebie najlepiej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 14:19, 17 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Wiolka5_7 napisał(a)
A kiedy będziesz obsadzać przedogródek ?


Najpierw trawnik z tyłu musimy zrobić a reszta się wyklaruje
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 14:21, 17 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Anda napisał(a)
Kasiu kochana, to, że teraz już wiesz, jaki chcesz mieć ogród to wyłącznie Twoja zasługa. To Twoja otwartość, dociekliwość i zainteresowanie tematem. Zostań taka, a ogród będzie się rozwijał dalej, razem z Tobą, bo jestem pewna, że będziesz szukała coraz to nowych rozwiązań ogrodowych, a pomysłów będziesz miała bez liku Trzymam Ci bardzo mocno kciuki. Oby wszystko ułożyło się tak, jak dla Ciebie najlepiej


Ewo pisałam szczerze. Sama nie ruszyłabym z miejsca. Dalej byłabym mocno sfrustrowana, że to co planuję to nie jest to. Dziękuję Ci za cierpliwość i chęć bycia Nauczycielem.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
LIDKA 21:01, 22 lut 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
Kasia dzis zobaczylam że mieszkasz w lubuskim. A może my sąsiadki?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
kasiab 23:48, 22 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Prawie tak Lidko pisałyśmy już na ten temat
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies