Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 12:07, 25 sie 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
sylwik69 napisał(a)

Z tego co wiem,a wiem niewiele hi hi to wybarwienie zależy od żelaza,jak brakuje glebie minerałów to jest jasnozielony...u mnie tak było i jeszcze miejscami tak jest.A stosowałam już Plonar i Florovit jesienny oraz siarczan żelaza.Ponoć po roku trawnik staje się trawnikiem!


No to dziękuję u mnie nawóz jesienny też tam jest będę musiala coś pomyśleć żeby dodać
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 12:24, 25 sie 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Właśnie otrzymałam paczkę


Sywia dziękuję zapakowana i zabezpieczona super
____________________
Kasia - tu na razie jest...
sylwik69 20:58, 03 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Co tam Kasiu działasz?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
gosika67 21:48, 03 wrz 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu pracowita pszczółka z Ciebie. Podziwiam.U nas pada całe dnie, nieraz wyjdzie słońce, jutro może wezmę się za robotę.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
kasiab 09:48, 04 wrz 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
sylwik69 napisał(a)
Co tam Kasiu działasz?


Hej ze wzgledu na pogorszenie stanu zdrowia robie nic. Czekam na poprawę i będę dalej ryła cały tył pozdrowionka
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 09:50, 04 wrz 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
gosika67 napisał(a)
Kasiu pracowita pszczółka z Ciebie. Podziwiam.U nas pada całe dnie, nieraz wyjdzie słońce, jutro może wezmę się za robotę.Pozdrawiam.


Witaj Gosiu miło Cię gościć trzymam kciuki za dobrą pogodę i prace w ogordzie wspaniałego dnia Gosiu
____________________
Kasia - tu na razie jest...
gosika67 11:20, 04 wrz 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu w tych paczuszkach to fioletowe to lawenda? Trawki widzę i dotarło wszystko bez problemu. Też mam wysłać w X. i zastanawiam się czy nie padną roślinki. Dobrze trzeba zabezpieczyć. Te torebki to są z ziemią?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
andzia458 11:40, 04 wrz 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
kasiab napisał(a)


Hej ze wzgledu na pogorszenie stanu zdrowia robie nic. Czekam na poprawę i będę dalej ryła cały tył pozdrowionka


To oszczędzaj się, jeśli jest taka potrzeba. A jak wrócisz z siłami do rycia, to dopiero będzie się działo.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
kasiab 12:01, 04 wrz 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
gosika67 napisał(a)
Kasiu w tych paczuszkach to fioletowe to lawenda? Trawki widzę i dotarło wszystko bez problemu. Też mam wysłać w X. i zastanawiam się czy nie padną roślinki. Dobrze trzeba zabezpieczyć. Te torebki to są z ziemią?


Fioletowe to szalwia caradonna wiesz co roslinki mialy korzenie w ziemi w której rosły zwilżone i zawiniete w folie żeby trzymała wilgoć co będziesz fajnego wysyłać?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 12:04, 04 wrz 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
andzia458 napisał(a)


To oszczędzaj się, jeśli jest taka potrzeba. A jak wrócisz z siłami do rycia, to dopiero będzie się działo.


Aniu musi sie dziać bo w październiku przyjeżdża mi winorosl i mam przebudowę calego warzywnika. Musze ogarnąć slupy pod winorośl. Jeszcze czeka nas diy z łóżkiem i przeniesienie naszej sypialni do mniejszego pokoju bo dziewczynki nie chca tam spać także oddajemy im naszą sypialnie a sami idziemy do tego pokoju
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies