Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

LIDKA 10:18, 23 lut 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6864
kasiab napisał(a)
Prawie tak Lidko pisałyśmy już na ten temat


No to przepraszam wybacz
przez ostatnie tygodnie obejrzałam ze 30 wątków i trochę mi się miesza.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
kasiab 17:25, 26 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Za mną również kilka intensywnych, ciepłych dni wyznaczyliśmy wstępnie trawnik i połowę już odchwaściłam i wstępnie wyrównaliśmy... Mój M stwierdził, że trawnik 160m2 to trochę dużo i mogę go pomniejszyć na razie przygotuję to co wyznaczone a później mogę zmniejszyć dzisiaj mieliśmy pobawić się z niwelatorem... Niestety co jakiś czas pada także przesuniemy tez dzialania na inny dzień
____________________
Kasia - tu na razie jest...
sylwik69 18:27, 26 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)
Za mną również kilka intensywnych, ciepłych dni wyznaczyliśmy wstępnie trawnik i połowę już odchwaściłam i wstępnie wyrównaliśmy... Mój M stwierdził, że trawnik 160m2 to trochę dużo i mogę go pomniejszyć na razie przygotuję to co wyznaczone a później mogę zmniejszyć dzisiaj mieliśmy pobawić się z niwelatorem... Niestety co jakiś czas pada także przesuniemy tez dzialania na inny dzień

U Ciebie też pracowicie jestem za zmniejszaniem trawników są pracochłonne bardziej niż rabaty i to pijaki wody!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
maksimini 20:21, 26 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
No, Kasia widzę że intensywne dni za Tobą. Jeśli mogę nt. trawnika to zmniejszaj chociaż niekoniecznie jestem dobrym doradcą Nie lubię trawników. Zgadzam się z Sylwią - kupa roboty przy tym aby mieć iście angielski.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
kasiab 22:18, 26 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Wiem Sylwiu jak to z trawnikiem jest (mam testowy 8x4m). Szczęśliwie przód ładnie trzyma wilgoć także z podlewaniem nie było mordegi

Kasiu też wolalabym nie mieć trawnika, jednak póki co wyboru nie ma. Obiecałam że moje Dziewczynki będą miały gdzie robić piknik i biegać
____________________
Kasia - tu na razie jest...
maksimini 22:28, 26 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
kasiab napisał(a)
Kasiu też wolalabym nie mieć trawnika, jednak póki co wyboru nie ma. Obiecałam że moje Dziewczynki będą miały gdzie robić piknik i biegać

Jak dzieciom obiecałaś, to musi być. Słowo dane nie może być złamane A jak dziewczynki urosną i zainteresują się chłopcami a nie piknikami to wtedy trawnik zlikwidujesz i ulgę poczujesz
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
kasiab 12:28, 27 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
maksimini napisał(a)

Jak dzieciom obiecałaś, to musi być. Słowo dane nie może być złamane A jak dziewczynki urosną i zainteresują się chłopcami a nie piknikami to wtedy trawnik zlikwidujesz i ulgę poczujesz


Hihih to jeszcze daleka droga
____________________
Kasia - tu na razie jest...
maksimini 15:48, 27 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
kasiab napisał(a)


Hihih to jeszcze daleka droga

czas szybko leci, ani się nie obejrzysz moje też niedawno były malutkie, a teraz już panny że ho, ho
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
kasiab 16:11, 27 lut 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
maksimini napisał(a)

czas szybko leci, ani się nie obejrzysz moje też niedawno były malutkie, a teraz już panny że ho, ho


____________________
Kasia - tu na razie jest...
Agatorek 10:28, 05 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
kasiab napisał(a)


Witaj Kasiu koncpecji tu nie znajdziesz bo jej nie wrzuciłam i nie zamierzam póki nie przyjdzie pora na realizacje przedogrodka kochana ja zaczynałam wielokrotnie... Dziewczyny dwoiły się i troiły żeby mi pomóc a ja nie mogłam na nic się zdecydować bo nie wiedziałam czego chcę. Ewa Anda wątek
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana


Hej Kasiu

Ja tez narazie nie wrzucam nowych koncepcji, chociaż może w weekend coś tam ogólnego wrzucę .
Na razie jednak robię coś, czego wcześniej nie miałam w planach, a przyszło mi do głowy podczas myślenia nad inną częścią działki. Także dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam czasami problem z podjęciem decyzji .

Pozdrawiam
I czekam na zmniejszający się trawnik
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies