Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 06:53, 02 mar 2026


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1898
Wafel napisał(a)
Uśmiecham się jak czytam o tym stresie początkującego ogrodnika chyba każdy tak miał na początku a teraz co roku jakieś tetrisy i nawet człowiek się cieszy, że może coś pozmieniać


Na pewno opcja z możliwością zmian jest bardzo uwalniająca bo ta presja to było coś okropnego. Mój Mąż nie ingeruje co sądzę i gdzie, czy dlaczego przenoszę. Mamy znajomych, gdzie niestety ogrodnik nic nie może sam, cały czas ma kontrolę, pytanie komentarze ze strony drugiej
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 06:54, 02 mar 2026


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1898
Lidio muszę zajrzeć do Justynki i zobaczyć co tam fajnego ma dziekuje
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Agatorek 18:28, 02 mar 2026


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
kasiab napisał(a)


Akurat te drobiazgi mnie najbardziej cieszyły... tylko ta presja, jakby wszystko miało już na zawsze być w tym samym miejscu


Rzadko kiedy co przesadzam. Chyba że coś mi padnie (naturalnie lub szkodniki wykopią ). A tak, to nie lubię zmian (zmiana miejsca zamieszkania się nie liczy ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
kasiab 20:31, 02 mar 2026


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1898
Agnieszko u Ciebie na rabatach panuje zmienność i cały czas wyskakuje coś nowego, u mnie cały czas to samo. Uwierz, można się znudzić
____________________
Kasia - tu na razie jest...
ewsyg 21:08, 02 mar 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13058
kasiab napisał(a)


Ja się zielska spodziewałam... niestety nawet takiego formy, jaki mam.
Skarpa jest z tyłu przy tarasie. Nasz dom jest bardzo wysoko postawiony i działka nie była równa



Magda z Nowy początek z wilkiem w tle też ma wysoko postawiony dom i dość spore skarpy. /zajrzyj do niej i zobacz jak ona sobie z tym poradziła. Ma piękny ogród, widziałam go na żywo.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
kasiab 15:02, 03 mar 2026


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1898
Dziekuję Ewo. Znam doskonale wątek Magdy
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Joann 04:44, 26 kwi 2026


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Kasiu, u Ciebie to jak ma być coś sadzone, to ziemia przygotowana jak należy! Widać rękę wprawnej ogrodniczki
Czekam na foty kwitnącej świdośliwy
____________________
Joanna Ogród długi
LIDKA 07:34, 26 kwi 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13865
Część Kasia
Co tam działasz? Wiosna się rozkręcila?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
kasiab 16:55, 01 cze 2026


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1898
Ku pamięci
Guardian w tym roku pomimo połamania przeze mnie w zasadzie w połowie (zahaczył mi się wąż o taras i zaczęłam go ciągnąć z całej siły i się rozłączył, a ja wpladlam w różę) ma full kwiatów. Ona jako pierwsza otworzyła już kilka pąków. Wygląda wspaniale. Dobrze jej pod ścianą domu
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 16:57, 01 cze 2026


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1898
Z nowych róż koko koko wymarzła. Musiałam. Wyciąć prawie wszystkie łodygi, startuje od nowa
Lavender Ice już ma pączek kwiatowy, zapowiada się pięknie

Honey Dijon, Novalis o inne z tej wiosny mają malutkie pączki. Poczekam nie mam wyboru
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies