Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

Zakrecona 18:19, 27 lut 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
U mnie piękne słońce jak jestem w pracy, wracam - deszcz

Liczę na sobotę, dobrze, że dzień dłuższy.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 19:06, 27 lut 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dziękuję Ewo

Magdo współczuję... Trzymam kciuki za sobotę u Ciebie ja jestem znowu chora, Kaja mi dokazuje.... Dzisiaj bylam z nią na spacerze to przekopałam kawałek pod warzyenik niestety Kaja przewróciła sie i ubrudzila ręce i był koniec na dworze bo się moja Dziewczynka obraziła i poszła do domu.... 2 lat nie ma a jest taka foszasta...
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 18:44, 28 lut 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
W ogrodzie krokusy kończą swoj żywot więc w domu pojawily sie hiacynty i szafirki hiacynty super nie pachną nachalnie a bardzo świeżo i delikatnie jak przyjdzie czas to pojda na podwórko

____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 13:33, 29 lut 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
U mnie głowę chce urwać, nawet nie wychodzę

Współczuję choróbska.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 14:27, 29 lut 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Magdo u nas podobnie... Powiem szczerze że jakos tak lepiej znosze chorobę... Dzisiaj musimy jechac na zakupy musze kupić podstawek długi ziemie i posiać arbuzy bo to ich czas juz na przyszly rok muszę zrobic sobie stół do rozsad bo na kolanach i w garażu na kartonoe to nie na moją cierpliwość
____________________
Kasia - tu na razie jest...
BasiaLT 14:27, 06 mar 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
witaj Kasiu, zupełnie przypadkiem trafiłam n twój wątek i widzę że jesteśmy z tego samego regionu. Fajnie sobie działacie. Z przyjemnością będę zaglądać.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
sylwik69 14:57, 06 mar 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BasiaLT napisał(a)
witaj Kasiu, zupełnie przypadkiem trafiłam n twój wątek i widzę że jesteśmy z tego samego regionu. Fajnie sobie działacie. Z przyjemnością będę zaglądać.

Basia to właśnie o tej Kasi próbowałam Ci opowiedzieć na Gardenii
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 15:03, 06 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Basiu i całkiem przypadkowo mam podobną nazwę watku...
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 13:11, 07 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Wszyscy pracują wiosennie więc chwalę się i ja u mnie z wiosennymi pracami ma to niewiele wspólnego ja zajmuję sie czyszczeniem kiejsca pod warzywnik. Pogoda dzisiaj do bani u nas wieje pada i jest strasznie zimno jednak udało mi sie przez 40min pokopać bo Mały Poganiacz Niewolników śpi ze swoim Tatą

Górki pagorki są bo nie widzę sensu grabienia tego i równania dopóki nie postawię skrzyń.






____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 13:13, 07 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Widły sie u mnie nie sprawdzily zniszczyłam na tej plataninienie nawet te na F. Wybieram chwasty i kamienir, bryły ziemi rozwalam ręcznie i przesiewam w łapkach. Ciężka praca ale ja tak lubię
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies