Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

BasiaLT 21:23, 08 mar 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
kasiab napisał(a)
Basiu i całkiem przypadkowo mam podobną nazwę watku...

Ha ha .. faktycznie. Fajnie wyszło
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anda 16:55, 31 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
kasiab napisał(a)
Widły sie u mnie nie sprawdzily zniszczyłam na tej plataninienie nawet te na F. Wybieram chwasty i kamienir, bryły ziemi rozwalam ręcznie i przesiewam w łapkach. Ciężka praca ale ja tak lubię


Oj, współczuję Ale przynajmniej siłki nie potrzebujesz

Kiedy będą skrzynie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 17:07, 31 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Ewo to fakt siłka zbędna ze względu na mój niewyparzony język skrzyń nie będzie w tym roku. Posprzeczalam sie z moim M i powiedziałam kilka słów za dużo także w tym roku klasyczny tym bardziej że muszę zweryfikować ile i jakich warzyw potrzebuje moja rodzina. Żeby wszystko dobrze wygladalo zostanie oddzielone przeslona z winorośli. Zobaczymy co z tego wyjdzie
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 17:11, 31 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
kasiab napisał(a)
Ewo to fakt siłka zbędna ze względu na mój niewyparzony język skrzyń nie będzie w tym roku. Posprzeczalam sie z moim M i powiedziałam kilka słów za dużo także w tym roku klasyczny tym bardziej że muszę zweryfikować ile i jakich warzyw potrzebuje moja rodzina. Żeby wszystko dobrze wygladalo zostanie oddzielone przeslona z winorośli. Zobaczymy co z tego wyjdzie


Oj, znam to z autopsji. Mój M też się potrafi tak obrazić. Jak dzieci...

Trzymam kciuki, żebyś dała radę, no i żebyś w końcu dostała te skrzynie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 17:46, 31 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Anda napisał(a)


Oj, znam to z autopsji. Mój M też się potrafi tak obrazić. Jak dzieci...

Trzymam kciuki, żebyś dała radę, no i żebyś w końcu dostała te skrzynie


Moj M sie nie obrazil ja sie zaparłam i powiedziałam że w swoim ogrodzie nie postawię niczego co dotykaly jego ręce i muszę wyjsc z tego z twarzą więc skrzyń nie będzie
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 18:10, 31 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
kasiab napisał(a)


Moj M sie nie obrazil ja sie zaparłam i powiedziałam że w swoim ogrodzie nie postawię niczego co dotykaly jego ręce i muszę wyjsc z tego z twarzą więc skrzyń nie będzie


Oj, to tez niedobrze

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 18:17, 31 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Także ja jestem niczym Jasio który na złość Mamie odmroził sobie uszy.... Trudno.
Ieszcze zeby tego było mało dowalilam sobie pracy i robię studnie chłonne... Przewiozlam do takich dwóch wielkich dziur 50 taczek żwiru....




Bo po co slychac M... On ma wazniejsze prace a ja sie zaparlam wiec muszę skończyć bo pilnowanie młodszej żeby nie wpadła to ciężka praca
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 18:59, 31 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
No naprawde silaczka z Ciebie Zycze Ci jeszcze wiecej tej sily
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 19:13, 31 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dzięki Ewo. Staram sie wykorzystać czas kiedy mój organizm nie odmawia posłuszeństwa. Mam nadzieje ze bede w pelni sprawna chociaz do wakacji zeby ogarnac to co zaplanowalam. Chcialam robic trawnik jednak ziemia potrzebuje duzo dobroci a jak to wyjdzie to nie wiem
____________________
Kasia - tu na razie jest...
MartaKozak 20:05, 31 mar 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Jak będziesz tą studnię robić? Zakopiesz tam beczki podłączone pod deszczówkę?
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies