Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 20:08, 09 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
U mnie dzisiaj pracowicie. Wysialam warzywa w warzywniku przekopalam kolejny kawałek chwastów. Dzisiaj wystawilam donice z siewkami na cały dzień a nie kilka godzin. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Ze wzgledu na wiatr nie mogłam 'siac' jak lubie czyli wykałaczką i z miarką. W tym roku eksperymentowałam i robiłam swoje taśmy z recznika papierowego. Mam nadzieję że wszystko pięknie wzejdzie
Jutro mam nadzieję przekopac kolejny sektor 2,6m szeroki i 10m dlugi. M juz monczy swoją prace i bede mogła skupić sie właśnie na ogrodzie
____________________
Kasia - tu na razie jest...
gosika67 20:41, 09 kwi 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Niezłą połać zryłaś.Co swoje warzywka to swoje.Przyjdę na złodziejkę.A truskawki, poziomki będą?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
kasiab 21:14, 09 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
gosika67 napisał(a)
Niezłą połać zryłaś.Co swoje warzywka to swoje.Przyjdę na złodziejkę.A truskawki, poziomki będą?


Witaj Gosiu nie trzeba przyjść kraść wystarczy powiedzieć zbiorę i się podzielę (o ile będzie czym)
Truskawki mam nadzieje ze dojdą, poziomek nie znalazlam. Mam za to maliny i bedzie winogron deserowy (pewnie w przyszlym roku)
Ale będą arbuzy takze zapraszam
____________________
Kasia - tu na razie jest...
BasiaLT 12:30, 10 kwi 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Spory kawałek przekopałaś. Rada wujka w samo sedno. Po kawałku, po kawału a potem efekt woow
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
kasiab 12:34, 10 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Basiu tego sie trzymam i tak działam metodą małych kroków
____________________
Kasia - tu na razie jest...
sylwik69 21:14, 10 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)


Witaj Gosiu nie trzeba przyjść kraść wystarczy powiedzieć zbiorę i się podzielę (o ile będzie czym)
Truskawki mam nadzieje ze dojdą, poziomek nie znalazlam. Mam za to maliny i bedzie winogron deserowy (pewnie w przyszlym roku)
Ale będą arbuzy takze zapraszam

Poziomek mam całą skarpę bierz ile chcesz!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 08:56, 11 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Sylwiu przygotuje miejscowke i bede sie uśmiechać dziękuję
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 19:18, 11 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Mam takie pytanie: czy da się uratować tuje szmaragd ktora ma na maxa obciete korzenie?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 11:28, 16 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Dziewczyny mam pytanie: z czym posadzić juki ogrodowe? Tak sie stalo ze zostame obdarowana i muszę je zachowac choćby nie wiem co... Myslalam o posadzeniu ich w stipie a wplecy dac trzcinnik... Czy to zły pomysł?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
mrokasia 11:43, 16 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Kasiu, zaglądam do Ciebie systematycznie, ale rzadko coś skrobię... Niezmiennie podziwiam Twój upór, wytrwałośc i pracowitość.
Szykuje się kawał warzywnika . Ja będę w tym roku stawiać pierwsze kroki w tym zakresie, przygotowuję 3 małe kwaterki na warzywka.

A co do juk - nie są na O. popularne a ja je lubię . Mam rabatę z jukami - rosną razem z lawendą, stipą właśnie (dosadzona w zeszłym roku) i małą perowskią. Jeśli będziesz dbać by juki nie zamieniły się w wielkie krzaczyska (czyli usuwać rozety po kwitnieniu) to długo będą ładne.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies