Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

Ola76 21:47, 03 maj 2020


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
Czesc Kasia
Super robota! I to przy dwoch maluchach- szacun
Lacze sie w bolu z przekopywaniem gliniastej gleby zbitej jak beton.
U mnie byla tak twardo, ze w zeszym tygodniu ogrodnikowi polegla glebogryzarka. Ale u nas od tygodnia leje, wiec licze na lepsze efekty w nastepnym tygodniu.
A potem, jak juz ziemia bedzie gotowa, to bedziemy tylko nasadzeniowo szalec!
____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
sylwia_slomc... 21:50, 03 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
To woź wiadrami ile wlezie ziemia wszystko przyjmie i ani śladu nie będzie, a rośliny się potem odwdzięczą bardzo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
andzia458 21:56, 03 maj 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Kasiu, ależ zazdroszczę tego nielimitowanego dostępu do obornika. U nas to towar deficytowy i drogi.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
kasiab 23:36, 03 maj 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1545
andzia458 napisał(a)
Kasiu, ależ zazdroszczę tego nielimitowanego dostępu do obornika. U nas to towar deficytowy i drogi.


Wiesz tylko ja nie chce przegiac... Wole co jakis czas przywieźć 20-30 wiaderni móc co jakiś czas brać niż mieć odciętą możliwość przewożenia co jakiś czas
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 23:37, 03 maj 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1545
sylwia_slomczewska napisał(a)
To woź wiadrami ile wlezie ziemia wszystko przyjmie i ani śladu nie będzie, a rośliny się potem odwdzięczą bardzo


Tak jak napisałam wyżej. Wolę nie przeginac wozić będę co jakiś czas
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 23:39, 03 maj 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1545
Ola76 napisał(a)
Czesc Kasia
Super robota! I to przy dwoch maluchach- szacun
Lacze sie w bolu z przekopywaniem gliniastej gleby zbitej jak beton.
U mnie byla tak twardo, ze w zeszym tygodniu ogrodnikowi polegla glebogryzarka. Ale u nas od tygodnia leje, wiec licze na lepsze efekty w nastepnym tygodniu.
A potem, jak juz ziemia bedzie gotowa, to bedziemy tylko nasadzeniowo szalec!



Czytałam u Ciebie że glebpgryzarka padła... Trzymam kciuki i jestem cały czas u Ciebie. Powodzenia w planowaniu cieszę się że będziesz miała swój własny styl ogrodu a nie kopie czyjegoś
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 09:29, 04 maj 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasiu, ale fajnie, że się udało z glebogryzarką

Na pewno będzie teraz dużo łatwiej.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 09:40, 04 maj 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1545
Zakrecona napisał(a)
Kasiu, ale fajnie, że się udało z glebogryzarką

Na pewno będzie teraz dużo łatwiej.


Ja też się bardzo cieszę jak wstawimy piaskownice i wyznaczymy miejsce pod domek i basen to będę się dopiero cieszyć dzisiaj M bede molestowac zeby wszystko przygotować właśnie do piaskownicy niech juz stoi
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Ola76 10:02, 04 maj 2020


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
kasiab napisał(a)


Powodzenia w planowaniu cieszę się że będziesz miała swój własny styl ogrodu a nie kopie czyjegoś

Fakt, wiem co mi sie podoba, a co nie, ale z tym wlasnym stylem i kopiowaniem, to nie tak do konca
Mam zero talentu do planowania nasadzen. Bez pomocy dziewczyn i wplywu ich stylu na moj ogrod, sie nie obejdzie
____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
kasiab 10:15, 04 maj 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1545
Ola76 napisał(a)

Fakt, wiem co mi sie podoba, a co nie, ale z tym wlasnym stylem i kopiowaniem, to nie tak do konca
Mam zero talentu do planowania nasadzen. Bez pomocy dziewczyn i wplywu ich stylu na moj ogrod, sie nie obejdzie


Jasne rozumiem, że Ogrodowisko i Dziewczyny mają ogromny wpływ na wygląd naszych ogrodów podoba mi się, że trwasz przy tym co się Tobie podoba Dziewczyny mają doswiadczenie i chętnie się nim dzielą z nami dzięki temu unikamy porażek ogrodowych. Takie jest moje zdanie
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies