Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 13:25, 08 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)

Na nowej rabacie 3 szt. i do bukowej dosadzę 3 szt. między molinię Variegata
miodzio zamawiasz przez neta czy raczej osobiście ? U mnie wybór słaby a w necie troszkę ryzyko
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 14:40, 08 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20652
DorKa napisał(a)
miodzio zamawiasz przez neta czy raczej osobiście ? U mnie wybór słaby a w necie troszkę ryzyko

Mam zadołowane 5 szt. Kupione w szkółce jesienią...jeszcze 1 szt.dokupię neta przekopałam i nie znalazłam, stacjonarnie kupiłam....wiadomo małe i nie foremne , ale kiedyś urosną
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 14:46, 08 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)

Mam zadołowane 5 szt. Kupione w szkółce jesienią...jeszcze 1 szt.dokupię neta przekopałam i nie znalazłam, stacjonarnie kupiłam....wiadomo małe i nie foremne , ale kiedyś urosną


szczęściara
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 14:55, 08 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20652
DorKa napisał(a)


szczęściara

Ty też znajdziesz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 15:57, 08 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Hej Dorka! Widzę, że zaczynamy nowy zakręcony sezon w Zakręconym ogrodzie.
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, niech Ci się ogród też zimowo zazieleni
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Toszka 16:13, 08 sty 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wiolka5_7 napisał(a)
Właśnie cisowe poduchy są boskie....ja już zaplanowałam nie ujmując bukszpanowym




Poszłam zrobić zdjęcie specjalnie dla was aby pokazać co poduchy robią zimą (śnieg sypał porządnie co widać na zdjęciu)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Wiolka5_7 16:30, 08 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20652
Toszka napisał(a)




Poszłam zrobić zdjęcie specjalnie dla was aby pokazać co poduchy robią zimą (śnieg sypał porządnie co widać na zdjęciu)


Miodzio
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 07:47, 09 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Zana napisał(a)
Hej Dorka! Widzę, że zaczynamy nowy zakręcony sezon w Zakręconym ogrodzie.
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, niech Ci się ogród też zimowo zazieleni


Dziękuje Anulka jakie trafione życzenia Tobie też Najlepszego w Nowym Roku Zaczynamy sezon w zakręconym przynajmniej w wersji projektowej Kiedy pierwsza łopata będzie wbita zobaczymy co przyniesie nasz klimat Oby jak najwcześniej!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:51, 09 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Toszka napisał(a)




Poszłam zrobić zdjęcie specjalnie dla was aby pokazać co poduchy robią zimą (śnieg sypał porządnie co widać na zdjęciu)


Jakie poświęcenie Toszko, szacun Widok jak z obrazka No bez dwóch zdań poduchy wyglądają cudnie. Ja się pytam tylko dlaczego ja ich nie wkomponowałam w zeszłym roku przy okazji projektowania rabat Ale swoją drogą dopóki siłę, energię i zapał mam to kolejny teris chętnie uczynię
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Toszka 09:08, 09 sty 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Subiektywnie swój ogród postrzegam, ale prawdę mówiąc odkąd dosadziłam poduchy cisowe to wszystko zaczęło nabierać wyrazu. I sytuacja z ćmą bukszpanową tylko na początku mnie zmartwiła. Po krótkiej panice i przeanalizowaniu wszystkich "za i przeciw" doszłam do wniosku, że bez żalu pożegnam się ze sporą ilością kulek bukszpanowych na rzecz poduch cisowych. Tylko konfiguracja się zmieni... troszeczkę. Buksy zostaną jako wąskie obwódki (tu innego zamiennika nie znalazłam...jeszcze).
Natomiast cisowe poduchy najbardziej pasują mi na krawędziach rabat. Zwłaszcza na załamaniach i zakrętach
I dodam tylko, że obecnie mój ogród najbardziej lubię w wersji ośnieżonej A to wszystko dzięki cisom w formie poduch i stożków.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies