Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

eVka 22:04, 24 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
Pamiętam tworzenie rabaty u Any mam nawet zapisane piny. Widziałaś te fotki z 2014 roku

Jeszcze podobny układ ma Anima, nie mogę na szybko znaleźć a wpadłam na chwilke w pracy jak coś znajdę to podlinkuję


Piękna ta rabata zalinkowana, Dorka ja bym się nią na Twoim miejscu inspirowała, bardzo podobną chce przy tarasie stworzyć.
____________________
eVka 22:11, 24 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anna_t napisał(a)
moim zdaniem tak, to moze dokup tych katalp? albo ją dać w koło a tu kupić inne drzewa

Dałabym katalpę na front w koło A tu ujednoliciłabym jednym gatunkiem drzewek. Swoją droga fajny plan.
____________________
Magleska 07:49, 25 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
effka napisał(a)

Dałabym katalpę na front w koło A tu ujednoliciłabym jednym gatunkiem drzewek. Swoją droga fajny plan.

Mi też ta wersja najbardziej sie podoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 09:47, 25 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)

Mi też ta wersja najbardziej sie podoba


z tą katalpą mam problem Nie badzo chce ją przesadzać bo po pierwsze nie lubi przesadzania a po drugie jakos nie widzi mi sie w centralnym punkcie ( widok z kuchennego okna ) Jest za duża i za mało atrakcyjna jak na świecznik. Z drugiej stony tam w rogu mi odpowiada . Muszę znaleźć konsensus...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:49, 25 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Piękna ta rabata zalinkowana, Dorka ja bym się nią na Twoim miejscu inspirowała, bardzo podobną chce przy tarasie stworzyć.

tak też zrobię jest cudna. Prosta i elegancka. Ana tam ma umbrę, kolorystycznie wszystko fajnie do siebie pasuje.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
wiklasia 11:56, 25 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
katalpa chyba późno startuje na wiosnę;
jeśli tak, to takiego golasa zostawiłabym jednak gdzieś z boku mimo jej ładnego limonkowego koloru liści, a w kółko dałabym coś co się na wiosnę nie ociąga z wypuszczaniem liści
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 12:05, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Bo ona nie szczepiona jest ta katalpa, chyba nie doczytałam? Sąsiedzi w pracy mają dwie katalpy na front o piękne są ale szczepione.
____________________
DorKa 17:27, 25 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
No właśnie nie szczepiona i wielgachna będzie.Choć od małego ją formuje i korona nawet kształtna jest ale rozmiarem do szczepionej jest daleko . Tak jak Wiklasia pisze ona późno startuje i jako numer jeden się nie nadaje. Więc musi zostać tam gdzie jest.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 17:32, 25 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dzisiaj udało mi się skosić trawnik, pochować resztę mebli, umyć kosiarkę, podlać wszystkie roślinki , przykryć hortensje ogrodowe ( choć miałam już tego nie robić ) i wysypać grysem ścieżkę przy wejściu( niestety nie całą bo mi włóknina się skończyła )
I tak myślę co by sobie laby z treningiem nie zrobić skoro się w ogrodzie narobiłam Udanego wieczoru
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 18:57, 25 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
zapomniałam napisać, że powiązałam dziś trawy. I wiecie co czuję ,że weszłam na kolejny lewel ogrodnictwa Moje trawki są już takie duże,że jest co wiązać
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies