Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 11:11, 27 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
makadamia napisał(a)
Zaglądałam od czasu do czasu, ale i czasu mam ostatnio mało i nad innymi rzeczami myślę (tak konkretnie to nad swoim planowanym remontem).


Metr to dla Ciebie za szeroko?! Kobieto! Toż na metrze szerokości to nawet jedna hortensja nie bardzo się zmieści, a co dopiero mówić o jakimś niższym piętrze


Więcej niż metr no dobra dobra poszerzę Do tej pory tam tylko tuje rosły wiec ciężko mi sobie wyobrazić co tam miałoby rosnąć.... Jeżeli hortensje dadzą tam radę to poszerzę ile trzeba Wtedy z tarasu tak blisko miałabym piękny widok

Teraz na Święta w remont się bawisz ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
makadamia 11:17, 27 lis 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Niee, skąd
Planuję remont generalny. Jak uda się go zrobić w przyszłym roku to będzie super
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
DorKa 11:25, 27 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
makadamia napisał(a)
Niee, skąd
Planuję remont generalny. Jak uda się go zrobić w przyszłym roku to będzie super


Rozumiem to trzymam kciuki. Bardzo lubię remonty
Ja w tym roku mam zamiar tylko jakąś fototapetę młodemu do pokoju zainstalować ( ściany białe, gdzie ja miałam rozum ) A,że fanem piłki jest to problemu z wyborem nie będzie.
I jeszcze mam jeden plan chciałabym kupić stół. uwaga - okrągły Widzisz jak mnie zafiksowałaś tymi kółkami Taki, co to sie rozłoży na min 12 osób. Wigilię co roku u nas jest i co roku ten sam problem. Gdzie ich wszystkich posadzić.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
makadamia 11:32, 27 lis 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
O właśnie. Porządny, rozkładany stół, przy którym 16 osób się zmieści, a cena nie zabije - też mi się przyda.

U mnie program minimum zakłada wymianę podłóg i drzwi. A przez jakiś czas nawet częściowe podnoszenie dachu było rozważane
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
DorKa 11:38, 27 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
makadamia napisał(a)
O właśnie. Porządny, rozkładany stół, przy którym 16 osób się zmieści, a cena nie zabije - też mi się przyda.

U mnie program minimum zakłada wymianę podłóg i drzwi. A przez jakiś czas nawet częściowe podnoszenie dachu było rozważane


O to faktycznie grubo Ja podłogi już też chętnie bym zmieniła na praktyczne, na których każdego paproszka nie widać Białe sie zamarzyły to mam Ale chyba po 5 latach troszkę za wcześnie na wymianę

Długie ciemne, zimne wieczory...idealny czas na planowanie czy to remontu czy ogrodu
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 11:56, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Kółeczka z przodu Ci wyszły rewelacyjnie ....podoba mi się ten pomysł Efki ....pewnie rozważysz
Wogóle te zdjęcia dachowe fajne
Psiaka masz słodkiego ..... niszczy w ogrodzie ,czy posłuszny ? ..... czytam jeszcze ,że stół w domu tez ma być okrągły hihi ....zakręcony ogród i zakręcony dom pozdrawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 12:54, 27 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ale cyrklowe kółeczka, chyba bym nie umiała takich idealnych widziergać w trawie hehe
____________________
DorKa 13:02, 27 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
Kółeczka z przodu Ci wyszły rewelacyjnie ....podoba mi się ten pomysł Efki ....pewnie rozważysz
Wogóle te zdjęcia dachowe fajne
Psiaka masz słodkiego ..... niszczy w ogrodzie ,czy posłuszny ? ..... czytam jeszcze ,że stół w domu tez ma być okrągły hihi ....zakręcony ogród i zakręcony dom pozdrawiam

Fakt, na dachowym dopiero widać jak wyszło i co do ew poprawy jest.Kochany eMuś Z jednje strony chciałabym juz działać ale z drugiej to dobrze,że zima przed nami i sporo czasu na przemyślenie. Nie będę robić jak dotąd wszystko na łapu capu a potem przemeblowanie co tydzień
Psiak słodziak ale obok grzecznych to on nawet nie stał Nie daj się zwieść tym słodkim oczkom. Temperamentna jest i najbardziej z roślin lubi hortensje a ostatnio jaśminowca Błędy młodości, któż ich nie popełniał - ona roku jeszcze nie ma. Liczę na to ,że zmądrzeje
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 13:02, 27 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Ale cyrklowe kółeczka, chyba bym nie umiała takich idealnych widziergać w trawie hehe


aj tam aj tam, umiałabyś
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Kasia_CS 13:06, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oj metr rabaty to na waciki Ci nie starczy Haha Na hortki to może pod warunkiem, że Bobo posadzisz i na tym skonczysz
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies