Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Magleska 14:15, 29 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Limki mam pierwszy sezon ..... między nimi ML .... ciekawe ,czy ich nie pożrą ..... najwyżej znowu będę przesadzać ...
mam jeszcze vanilki - za nimi gracki - tez pierwszy sezon,więc jeszcze nie mam wyrobionego zdania na ich temat
Macham
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Lulilaj 14:17, 29 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
mrokasia napisał(a)


A Limki rzeczywiście rosną jak głupie

O, świetna wiadomość . Jest szansa, że i jak się doczekam
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 14:20, 29 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lulilaj napisał(a)

O, świetna wiadomość . Jest szansa, że i jak się doczekam

Doczekasz się, one rośną expresowo, malutkie limki wsadzone na wiosnę u mnie sa teraz uż ok. 1,4 metrowe.
____________________
DorKa 14:55, 29 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
Limki mam pierwszy sezon ..... między nimi ML .... ciekawe ,czy ich nie pożrą ..... najwyżej znowu będę przesadzać ...
mam jeszcze vanilki - za nimi gracki - tez pierwszy sezon,więc jeszcze nie mam wyrobionego zdania na ich temat
Macham


ML mogą zostać pożarte przez limki ale tak jak mówisz, będziesz miała najwyżej okazję do zmian Ja mam ML z Diamentino i chyba ten układ jest ok bo diamentino w porównaniu do limek małe są.
A na vanilke mam chęć od roku i cały czas sie wacham.. Co o niej myslisz ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 14:56, 29 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Doczekasz się, one rośną expresowo, malutkie limki wsadzone na wiosnę u mnie sa teraz uż ok. 1,4 metrowe.


a jak cieszy taki przyrost
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 09:31, 30 lis 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Dorka! A Ty cały czas w planach Dziewczyny dobrze mówią, nie popełniaj mojego błędu - ja zrobiłam z tyłu działki metrową rabatę i na wiosnę czeka mnie poszerzanie - tam nic poza rzędem choin kanadyjskich się nie mieści, a ja planuję tam i derenie, i funkie, i kilka hortek, i bergenie mam ochotę wcisnąć...
Asia fajnie Ci doradza te koła, ładnie będzie. A wiosna za chwilę... Pozdrawiam ciepło!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 09:41, 30 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Dorka! A Ty cały czas w planach Dziewczyny dobrze mówią, nie popełniaj mojego błędu - ja zrobiłam z tyłu działki metrową rabatę i na wiosnę czeka mnie poszerzanie - tam nic poza rzędem choin kanadyjskich się nie mieści, a ja planuję tam i derenie, i funkie, i kilka hortek, i bergenie mam ochotę wcisnąć...
Asia fajnie Ci doradza te koła, ładnie będzie. A wiosna za chwilę... Pozdrawiam ciepło!


Juz Was posłuchałam i nawet poszerzać chciałam ale śnieg mnie uprzedził. Mogłoby troszkę nierówno wyjść jakbym w śniegu wycinała Tak zrobię. Będzie pięknie p.s na nie swoich błędach zdecydowanie łatwiej się uczyć
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 10:07, 30 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
DorKa napisał(a)


ML mogą zostać pożarte przez limki ale tak jak mówisz, będziesz miała najwyżej okazję do zmian Ja mam ML z Diamentino i chyba ten układ jest ok bo diamentino w porównaniu do limek małe są.
A na vanilke mam chęć od roku i cały czas sie wacham.. Co o niej myslisz ?

Jak narazie mi się podobają ,ale też mam je pierwszy sezon- trochę się pokładały - za cienkie gałązki do kwiatów
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 10:12, 30 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)

Jak narazie mi się podobają ,ale też mam je pierwszy sezon- trochę się pokładały - za cienkie gałązki do kwiatów


hmm czyli jednak się pokłada..Ale i tak spróbuję. W razie czego tretytek u mnie pod dostatkiem
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 15:48, 30 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


hmm czyli jednak się pokłada..Ale i tak spróbuję. W razie czego tretytek u mnie pod dostatkiem

Nawet Limki troche sie pokładają jak dobrze powieje i popada, mam je lekko podwiązane, hortki maja wielkie kwiatostany to i gałązki nie wytrzymują.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies