Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sosnowe zacisze

Pokaż wątki Pokaż posty

Sosnowe zacisze

Milka 08:50, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No niezłą robótka, ale jak skończysz, powiemy WOW
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kojak 08:58, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Irenko robię to z doskoku tylko weekendowo mogę układać a ponieważ mam zasadę aby nie hałasować w niedzielę innym działkowiczom idzie to wolno. Po niedzieli mam zamiar pokazać więcej ścieżek. To zadanie na ten sezon, może w październiku wyjdę na prostą... Dzięki bardzo.
____________________
TomekSosnowe zacisze
Milka 09:22, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Powoli i zrobisz my też tak naprawdę w weekendy najwięcej robimy, ogród wielki, pracujemy, jak wrócę koło 19 to mi się już nic nie chce. Upały też nie pomagały i susza. A trzeba się życiem cieszyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 18:08, 11 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Świetny pomysł. Ja też bym chciała u siebie tego rodzaju ścieżki zrobić i jedna rabatę w takim owalnym kształcie takim właśnie niskim murkiem z płaskiego kamienia otoczyć. Ale to tylko marzenia. Sama nie ułożenie, dziecko nie da rady a na fachowców budżet nie wystarczy.
Tak więc mocno ci kibicuje w tej robocie i czekam na fotki z efektem łał gdy już skończysz. Wiem że to cięzkie żmudne ale za to jaka będziesz miał satysfakcję
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kojak 19:05, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Dzięki Małgosiu. Prawdę mówiąc nie wiedziałem do końca w Co się pakuję
____________________
TomekSosnowe zacisze
sylwia_slomc... 21:43, 11 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Zaglądam co u Ciebie, a tu sie puzzle układa Świetnie wychodzi ta układanka
ale znaleźć odpowiedni puzzel to wyzwanie, podziwiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 22:33, 11 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Hej! Poznałam dzisiaj bliżej Magdę Nikitkę- bardzo ciepło i sympatycznie się o Tobie wypowiadała! Również Agnieszkę 55- jest pod dużym wrażeniem Twojej pracy- ja również
Kojak 22:51, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zaglądam co u Ciebie, a tu sie puzzle układa Świetnie wychodzi ta układanka
ale znaleźć odpowiedni puzzel to wyzwanie, podziwiam

Dziękuję Sylwia dobrze, że mnie nie widać bo się rumienię od takich komentarzy. Jest to jedyne na razie zdjecie kawałka za domkiem, schowanego I robionego na próbę. Nie lubię pokazywać pracy nie skończonej. A długa do końca.
____________________
TomekSosnowe zacisze
Kojak 23:07, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
AniazUroczyska napisał(a)
Hej! Poznałam dzisiaj bliżej Magdę Nikitkę- bardzo ciepło i sympatycznie się o Tobie wypowiadała! Również Agnieszkę 55- jest pod dużym wrażeniem Twojej pracy- ja również

Znowu mam pąsy... Magdę bardzo lubię I podziwiam, jest niesamowitą osobą pełną energi I uśmiechu. Mało kto może za nią nadążyć. Zresztą należy do osób które znienawidzisz lub pokochasz po pierwszym spotkanie, na szczęście należę do tej drugiej grupy. Tym bardziej miło mi, że pozytywnie o mnie mówi. ( Nikita proszę nie czytaj tego). A tak na marginesie to ona mnie zachęciła do założenia swojego wątku pomimo, że nie lubię tak się udzielać I do tej pory uważam, że za wcześnie to zrobiłem. Jestem przykładem jaki MA wpływ na ludzi, nawet ślimaka wyciągnie że skorupy. Dziękuję bardzo za odwiedziny I miłe słowa.
____________________
TomekSosnowe zacisze
AniazUroczyska 23:12, 11 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
To fakt, pełna energii, bardzo dzielna dziewczyna! Podziwiam!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies