Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

Magleska 17:22, 27 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
piesek nauczy się ,gdzie może biegać ,leżeć,jeść itp...

...a ja też dużo zmian wprowadzam pod psa np. ścieżki do przebiegu przy płocie z przodu domu ....pies mój ma pilnować obejścia( swoim wyglądem i tak budzi respekt obcych )
robię jej dojścia ścieżkowe do różnych miejsc w ogrodzie ......są miejsca ,że wie ,że nie wolno biegać ,ale są też takie ,że robi co chce ..... to nasz taki misiaczek -pysiaczek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rejzi 17:47, 27 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Magleska napisał(a)
piesek nauczy się ,gdzie może biegać ,leżeć,jeść itp...

...a ja też dużo zmian wprowadzam pod psa np. ścieżki do przebiegu przy płocie z przodu domu ....pies mój ma pilnować obejścia( swoim wyglądem i tak budzi respekt obcych )
robię jej dojścia ścieżkowe do różnych miejsc w ogrodzie ......są miejsca ,że wie ,że nie wolno biegać ,ale są też takie ,że robi co chce ..... to nasz taki misiaczek -pysiaczek


Twoj wilczek jest przepiekny. Moja psina najbardziej lubi siedziec na fotelu ogrodowym na tarasie. Wtedy wszystko ma pod kontrola Ciekawe jak w tym roku bedzie, bo do tej pory bylo tylko kilku sasiadow i krzaki, a teraz za plotem wiekszy ruch powsaje. Jak tylko ktos z robotnikow zbyt blisko plotu przejdzie, zaraz obszczekany zostaje
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 11:08, 28 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633

Patrzcie jaki widok mam z jadalni
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 11:19, 28 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Toszka co ty na to żeby oba rodki obok siebie w tym kącie obok sosny posadzić? Jest tam gołe miejsce i muszę ten kąt czymś zasłonić. Jeden wysoki drugi niski, poprzycimnam to i powinne się ładnie obok siebie prezentować. Dałaś mi sporo do przemyślenia z tym cisem. Postaram się coś wymyślić żeby go upiększyć.
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 11:29, 28 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633

Jest tam trochę miejsca, na zdjęciu tak tego nie widać. Najpierw mi trawy po głowie chodziły, ale zimą znowu będzie trochę pusto. Chcieliśmy tam coś co cały rok by zasłaniało ten kąt. Za sosna powstaną miejsca parkingowe... masakra
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
makadamia 13:52, 28 lut 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Nie narzekaj - bardzo ładny budynek.

Sosna pójdzie Ci w górę i rozrośnie. Rodki pod nią bardzo bez problemu się zmieszczą. Tylko pilnuj podlewania, bo pod sosną to sucho może być.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Rejzi 17:52, 28 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
makadamia napisał(a)
Nie narzekaj - bardzo ładny budynek.

Sosna pójdzie Ci w górę i rozrośnie. Rodki pod nią bardzo bez problemu się zmieszczą. Tylko pilnuj podlewania, bo pod sosną to sucho może być.


Ładny budynek i 6 sąsiadów gapiacych się prosto w nasz taras dlatego właśnie sosna się obroniła Zniosę nawet to że będzie szpecić i śmiecić

No to już jakiś punkt zaczepienia mam - rodki znalazły swoje miejsce. Teraz kolej na przerobienie cisa.

Widzicie dziewczyny gdyby nie wy, raczej bym na to nie wpadła. Czasem mała podpowiedź cuda czyni dziękuję
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 17:52, 28 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 17:52, 28 lut 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Jakieś dalsze podpowiedzi? Będę mega wdzięczna
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 09:12, 01 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Toszka co do mojego cisa, to widzialam w projekcie Danusi taki krzak uformowany w male kulki i sie zakochalam Tylko pytanie czy moj bedzie rownie dobrze wygladal? Moj cis to juz drzewo, ma ponad 2,5m wysokosci i ok 2m szerokosci. Myslalam zeby go na lizaka sciac, ale obawiam sie ze nie uda mi sie z niego idealnej kuli zrobic. Ale tu u Danusi poprostu cudo

http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-nowoczesny
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies