Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Gosialuk 21:28, 28 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Bardzo przykro, jak ktoś w ten sposób podchodzi do naszej pracy i bezmyślnie niszczy jej efekty. Oby takich ludzi było jak najmniej.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Waclaw 19:34, 29 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Już mi przeszło Szkoda życia na kwasy i stresy
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Agania 19:43, 29 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
U nas wszyscy nawracają i mamy co roku zniszczony podjazd, bo koła buksują na żwirku, na podjazdach z kostki nikt akurat nie zawraca
Współczuję Wacławie my też już machnęliśmy ręką.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
greg66 19:49, 29 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
No tak, Wacławie może i ten sąsiad nie zrobił tego specjalnie ale mógł chociaż POMYŚLEĆ a niestety tego wielu ludziom brakuje i w wielu sytuacjach czy to drogowych czy innych najbardziej wkurza mnie brak myślenia i patrzenia, że nie jesteś sam na ziemii są jeszcze inni.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 19:49, 29 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Głowa do góry, uśmiech na twarz i tańcząc idziemy przez życie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 21:18, 29 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Podziwiam Twoje nastawienie. Ja nie potrafiłabym tak spokojnie do tego podejść.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gogo 21:35, 29 mar 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Współczuję
Mi sąsiedzi idący na skróty do sklepu notorycznie depczą skalniak i rozwalają kamienie.
Kiedyś zrobiliśmy przegrodę z siatki, była jeden dzień, a potem siatka zniknęła
A to jest na samym początku mojego podjazdu, a więc na widoku wszystkich.
Kiepsko wygląda.
Dlaczego ja nie wiem, że są szachownice perskie?
Myślałam, że to to samo, co cesarskie.
Muszą u mnie zamieszkać, są piękne
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Katkak 05:24, 30 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Masz Ci los. Zawsxe się jakiś patafian trafi, szkoda słów.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
koliber 09:11, 30 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Wacku, mi swego czasu sąsiad specjalnie na złość zjeździł samochodem dostawczym całą tylną część działki, na której to dopiero co zaczęła wschodzić siana trawa Dlaczego? Bo mu ponoć moi chłopcy pojeździli rowerkami po polnej!!! drodze. Jakieś koleiny mu tam porobili - tak przynajmniej tłumaczył. Nie bronię w tym miejscu moich chłopaków (mieli wówczas 5 i 6 lat), bo wtedy to było ich na prawdę wszędzie pełno, ale od tego jest przecież dialog i poprzez rozmowę, moim zdaniem, załatwia się takie sprawy. Przecież gdyby przyszedł i powiedział, jak sprawy wyglądają, to bym poszła i bym mu te "koleiny" naprawiła. A tak do dzisiejszego dnia sąsiedzi się nie odzywają (to już 9 lat), a i zdarzało się jeszcze kilka niemiłych incydentów z ich udziałem
Szkoda
____________________
Zielona przestrzeń
Waclaw 15:30, 30 mar 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)
No tak, Wacławie może i ten sąsiad nie zrobił tego specjalnie ale mógł chociaż POMYŚLEĆ a niestety tego wielu ludziom brakuje i w wielu sytuacjach czy to drogowych czy innych najbardziej wkurza mnie brak myślenia i patrzenia, że nie jesteś sam na ziemii są jeszcze inni.


tak, Grzegorzu, tak właśnie pomyślałem: "Czy ty człowieku myślisz, zastanawiasz się co i jak robisz?"
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies