Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 19:09, 08 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Bogdzia napisał(a)
Rh rzeczywiscie obsypany kwiatem. Zimorodek mieszka u mojej ogrodniczki i wyjada jej rybki ktore są do sprzedania Piękny jest, jak tam jestem to najpierw ide zobaczyc czy go nie ma ale to szybki ptak, te jego fosforyzujace kolory -bajka.


Zimorodek rzeczywiście jest zjawiskowy. W tamtym roku stałem w altanie i obserwowałem rzeczkę. Nagle śmignął szmaragd. Nie dowierzałem, że to on. Nagle śmignął w druga stronę i tak kilka razy. Później przysiadł na drucie pod mostkiem. Bałem się ruszyć aby go nie spłoszyć.
Pomyślałem przypadek. Kilka dni temu - znowu. Tym razem nad stawem. Świecił grzbietem jak szmaragdowy diamencik. A wczoraj spędziliśmy tam dzień i Ż. zawołała popatrz, popatrz. Zimorodek stał na słupku przy stawie i obserwował rybki w stawie.
Oby zagościł na dłużej
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:10, 08 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
daszum napisał(a)


Wacław, trzymam Cię za słowo

____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
anabuko1 11:50, 09 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Waclaw napisał(a)


Grażynko, starania różny efekt przynoszą ale wciąż je czynię

Tak may wszyscy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 20:47, 09 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Waclaw napisał(a)


Po kawalątku tych dwóch jeśli koniecznie, te mi się bardzo podobają i nie mam takich
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataM 09:20, 10 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dzięki Tobie przedogródek nabrał klasy.Podziwiam Cię. Gospodynie- sąsiadki niech się rumienią ze wstydu.
A ze stawem to tak na poważnie Czy się jeszcze zastanawiasz? Przecież masz tam pięknie i naturalnie. Dlatego jest stawem a nie oczkiem wodnym, przy którym musi być prawie perfekcyjnie. Później będziesz za nim tęsknił.....
Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Waclaw 09:53, 10 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Ech Agatko!
Targają mną uczucia względem stawu
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Nallar 13:58, 10 cze 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Waclaw napisał(a)
Ech Agatko!
Targają mną uczucia względem stawu

Ach te nasze życiowe dylematy....

Pięknie napisałeś:
zamierzam dalsze życie spędzić w tym miejscu. Codziennie będę patrzył z okien na tę część świata - mojego świata. Chciałbym mieć widok który będzie mi sprawiał przyjemność, chcę mieć miejsce do pracy gdy już będę na emeryturze. Chcę pod dębem właśnie stworzyć miejsce gdzie w przyszłości przyjmę przyjaciół z Ogrodowiska( mam nadzieję), postawię na stoliku kompot z owoców sezonowych i ciasto z kruszonką a później kawę i kieliszki koniaku.

Życzę Ci Wacławie dużo siły.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Waclaw 09:10, 11 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Nallar napisał(a)

Ach te nasze życiowe dylematy....

Pięknie napisałeś:
zamierzam dalsze życie spędzić w tym miejscu. Codziennie będę patrzył z okien na tę część świata - mojego świata. Chciałbym mieć widok który będzie mi sprawiał przyjemność, chcę mieć miejsce do pracy gdy już będę na emeryturze. Chcę pod dębem właśnie stworzyć miejsce gdzie w przyszłości przyjmę przyjaciół z Ogrodowiska( mam nadzieję), postawię na stoliku kompot z owoców sezonowych i ciasto z kruszonką a później kawę i kieliszki koniaku.

Życzę Ci Wacławie dużo siły.

____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
anabuko1 14:21, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ale masz pienne iryski.
Widziałeś u mnie jakiego wzrostu są moje paprocie ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Waclaw 16:27, 12 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)
Ale masz pienne iryski.
Widziałeś u mnie jakiego wzrostu są moje paprocie ??


Oczywiście widziałem. Jestem codziennym gościem u Ciebie ale cóż mam pisać? Wciąż ach i och?

Olbrzymy porosły. Jaka to odmiana?
Ja posadziłem w tym roku za altaną na granicy rzeczki pióropuszniki strusie. Ciekawy jestem jak sobie dadzą radę.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies