Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 17:39, 26 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
gogo napisał(a)
Wacku, dziękuję za zdjęcia, widać, że spływ udany
Ważka przepiękna
A w przedogródku i nad stawem wszystko Ci kwitnie, kto by tam patrzył, że trochę słabiej, niż w ubiegłym roku.
Muszę się rozejrzeć w przyszłym roku za rośliną z bordowymi listkami, podoba mi się, bo lubię mocne kolory

Ja jej też będę szukał. Szkoda, że nie zapamiętałem nazwy
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 17:50, 26 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Katkak napisał(a)
Wacuś mam wrażenie, że Ty i Aga jak mało kto umiecie cieszyć się życiem. Zarażacie pozytywną energią i chwała Wam za to .


Kasiu,
czy "jak mało kto" - tego nie wiem ale każdego dnia kiedy wstaję rano, cieszę się na wydarzenia które mnie spotkają. Tak, cieszę się życiem. Często powtarzam, że z życia trzeba wyciągnąć jak najwięcej dobrego. Nie potrafię każdym dniem cieszyć się tak jakby był ostatnim ale staram się. Nigdy nie wiadomo co nas czeka jutro.
Jednak nie tylko my zarażamy . Popatrz na swego avatara
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 18:05, 26 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
Widzę, że nie tylko podróże lądowe Was ciągną. Umiejętności plywania kajakiem nie mam i nigdy nie plywaam, aż mi żal, że wcześniej nie spróbowałam. Cieszę się, że mieliście tak piękną pogodę i tak ciekawie spędzony czas.


Dorotko!
Kiedyś wyobrażałem sobie, że spływ to wielki wysiłek. Przez lata ciągnęło mnie na kajak a jednocześnie odkładałem te przygodę. Do czasu gdy spróbowałem. Ależ to frajda! Potrzebna tylko dobra pogoda, żeby było słonecznie i ciepło ale nie upalnie ( choć od wody przyjemny chłodek) bo na kajaku nie ma się gdzie schować przed słońcem. Jedna osoba musi mieć odpowiednie obuwie w którym można wejść do wody ( tak na wszelki wypadek). No i odzież której nie będzie szkoda nieco zmoczyć. Czasami siedzenie w kajaku jest opryskane wodą.

Nie czekaj tylko spróbuj. Kajak dwuosobowy, mąż posteruje. Trasę również można wybrać niezbyt długą. Dla Ciebie żaden wysiłek - woda sama niesie.
Zachęcam do takiej przygody, mimo ograniczeń. Są kajaki trzyosobowe np. dla wnuka. Po drodze można spotkać dzikie kaczki, czasami łabędzie. W tym roku bociany już odleciały ale moze się trafia inne atrakcje?

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
greg66 20:07, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Waclaw napisał(a)

Dzisiejszy dzień, był taki jak powinien... WSPANIALY!
Rzeczka raz leniwie, raz wartko płynie. Po rzece płyną kajaki. Kooolooorooowe.



Wacku co roku już od paru spływamy z żoną we wrześniu Malą Panwią, na pierwszym spływie tak jak piszesz kręciliśmy się w kółko i przez dłuższy czas płynęliśmy... tyłem
Ale teraz już jesteśmy wprawieni natomiast spokój i cisza panujące nad woda są niezastąpione. Świetnie spędzony dzień
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 20:35, 26 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
muszę się z Wami czymś podzielić. Od dłuższego czasu obserwuję karierę kazachskiego pieśniarza. Jego zakres wokalny to ponad 5 oktaw. Dla tych którzy znają język rosyjski uczta będzie podwójna. Słowa są cudne, zapewniam Was.

https://www.youtube.com/watch?v=ghSXygVGRnQ

Jakie jest Wasze zdanie?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 20:38, 26 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)


Wacku co roku już od paru spływamy z żoną we wrześniu Malą Panwią, na pierwszym spływie tak jak piszesz kręciliśmy się w kółko i przez dłuższy czas płynęliśmy... tyłem
Ale teraz już jesteśmy wprawieni natomiast spokój i cisza panujące nad woda są niezastąpione. Świetnie spędzony dzień


Jest nas, miłośników więcej.
Cieszę się, Grześku, że podzielasz moją opinię
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 23:03, 26 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Waclaw napisał(a)
muszę się z Wami czymś podzielić. Od dłuższego czasu obserwuję karierę kazachskiego pieśniarza. Jego zakres wokalny to ponad 5 oktaw. Dla tych którzy znają język rosyjski uczta będzie podwójna. Słowa są cudne, zapewniam Was.

https://www.youtube.com/watch?v=ghSXygVGRnQ

Jakie jest Wasze zdanie?

Przepieknie śpiewa
Za serce łapie bardzo nawet gdy się tekstu nie rozumie w pełni
A w ogrodzie u Ciebie pełno kolorów, dalie ślicznotki, łąka ciekawa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 23:19, 26 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)

Przepieknie śpiewa
Za serce łapie bardzo nawet gdy się tekstu nie rozumie w pełni
A w ogrodzie u Ciebie pełno kolorów, dalie ślicznotki, łąka ciekawa


Sylwia, Ty zawsze coś miłego napiszesz
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
gogo 01:44, 27 sie 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Wacku, dzięki Tobie mogłam posłuchać wspaniałego pieśniarza
Ponieważ słoń nadepnął mi na oba uszy, brak słuchu muzycznego rekompensuję sobie słuchając takich śpiewających utalentowanych ludzi.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 20:25, 27 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Waclaw napisał(a)
muszę się z Wami czymś podzielić. Od dłuższego czasu obserwuję karierę kazachskiego pieśniarza. Jego zakres wokalny to ponad 5 oktaw. Dla tych którzy znają język rosyjski uczta będzie podwójna. Słowa są cudne, zapewniam Was.

https://www.youtube.com/watch?v=ghSXygVGRnQ

Jakie jest Wasze zdanie?

WAW!!
Obejrzałam wysłuchałam,dzięki tobie i podanemu linkowi ,, niesamowity głos!!
Mają ludzie talenty!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies