Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 16:05, 24 lip 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Cieszę się Sylwia, że chcesz oglądać moje nieudolne relacje. W Przedogródku nie za bardzo mam co pokazywać. Teraz czas liliowców i lilii więc je pokazuję
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 21:42, 24 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
A czemu mam nie chcieć, zawsze miło jest poogladać cos więcej niż tylko swój ogródek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 09:18, 25 lip 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
A czemu mam nie chcieć, zawsze miło jest poogladać cos więcej niż tylko swój ogródek

To prawda. To min. dlatego tak wiele osób odwiedza Twój wątek a ja lubię zwiedzać parki i ogrody
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 20:33, 28 lip 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ja też, założenia parkowe sa cuuudowne
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 16:00, 29 lip 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)
Ja też, założenia parkowe sa cuuudowne



Kasiu, w Twoim Ogrodzie Złudzeń i Niespodzianek też jest cuuudownie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
greg66 19:06, 29 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Wacku bardzo ładnie rozrasta sie nad stawem i jak kolorowo, ho, ho

W Kudowie zauroczył mnie ten wielki pensjonat, patrząc na niego zawsze wyobrażam sobie okres miedzywojenny i tłumy spacerowiczów od pensjonatu w strone stawu.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 18:37, 30 lip 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)
Wacku bardzo ładnie rozrasta sie nad stawem i jak kolorowo, ho, ho

W Kudowie zauroczył mnie ten wielki pensjonat, patrząc na niego zawsze wyobrażam sobie okres miedzywojenny i tłumy spacerowiczów od pensjonatu w strone stawu.

Grześku, ja mam tak samo: gdy jestem w miejscach historycznych, z klimatem, obrazy z przeszłości nasuwają się same.
Uzdrowisko, panie w kapeluszach z parasolkami, gentelmeni elegancko ubrani, bon ton.
Z kolei w Henrykowie idąc mostem nad fosą widzę kramarzy odpustowych, beczki z ogórkami, kolorowe,trocinowe kulki na gumce i żebraków przed furtą. Jeden bez oka, drugi bez nogi i biedna babinka w huścinie z wyciągniętą ręką. Dalej bogaty, pocysterski klasztor i kościół.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 19:57, 30 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Sienkiewicz z Ciebie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Waclaw 21:30, 30 lip 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)
Sienkiewicz z Ciebie

Miło mi, że opis się podobał. Do Sienkiewicza daleko mi jak do gwiazd
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anitka 23:01, 30 lip 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Wacławie dziękujemy za możliwość zobaczenia tylu klimatycznych miejsc. Miło mi tym bardziej, że jako pierwszej z o To było świetne popołudnie. Fajnie jest mieć wspólne pasje nie tylko ogrodnicze. Fajnie, że pokazujesz różne ciekawe miejsca, bliższe i dalsze. Dziękuje, że namówiłeś mnie do pojechania do Ogrodu Japońskiego w Jarkowie. Mam nadzieje jeszcze wrócić w Twoje stony, bo bardzo nam się tam podoba. Jest jeszcze tyle do zobaczenia. A Wojsławice to chyba zawsze będą mi się z Tobą kojarzyć Świetnym byłeś dla nas przewodnikiem. Teraz mogę sama je oglądać, choć w grupie lepiej. Ale teraz wiem jak się szybko tam przemieszczać, by jak najwięcej zobaczyć. Fajnie powspominać np. ławeczkę gdzie robiliśmy zdjęcia.

I wiedzę, że do tym razem do Kudowy się wybrałeś. Tak więc podążamy podobnymi szlakami

Szkoda, że apart zastrajkował. Teraz wiem, że go zalało w ogrodzie z Radkowie. Na szczęście po wysuszeniu ruszył.
Powodzenia w realizacji wszystkich planów.

Kilka fotek zostawiam.





____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies