Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

AsiaK_Z 16:18, 01 sie 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
W piątek akt? Niezły początek weekendu Trzymam kciuki
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 17:12, 01 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Czyli od soboty działasz

Spadki można wykorzystać jako atut zrobisz fajne schodki, jakieś murki oporowe z cegły, kamyka czy podkładów, od biedy jak u mnie ze stempli i po problemie, a przed murkami piękne angielskie rabatki np. Już to widzę

Ja od wczoraj o podkładach kolejowych dumam i wydumałam... Basen
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BasiaLT 09:53, 02 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Czy lada moment robota ruszy z kopyta, znakomicie
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Ewa777 10:43, 02 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Akt w piątek? Super I to jest wspaniała wiadomość

A tak myślę o tych nierównościach terenu... To fakt można ciekawie zaaranżować taki teren, ale zwróć uwagę też jak zachowuje się na tym terenie woda. Żeby nie było, że po ulewie będziesz miała w ogrodzie bajorko, bo woda będzie spływała z terenów wyższych właśnie do Ciebie.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
abiko 10:59, 02 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
Ja nie mam plaskatej działki, bo mi zafundował też skarpę deweloper.. fajniejsze są nierówne się będzie działo, ale to już nie mikro
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
gierczusia 11:43, 02 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
abiko napisał(a)
Ja nie mam plaskatej działki, bo mi zafundował też skarpę deweloper.. fajniejsze są nierówne się będzie działo, ale to już nie mikro

Aga ..ale mi się podoba ten Twój dresiarz .. Podobnie jak fopa , które wczoraj dostałam smsem .. można się zakochać
Właśnie myślę nad tymi nierównościami , czytam literaturę fachową..bo jeszcze jestem w punkcie , gdzie mogę zrobić rejteradę i wyrównać działkę martwię się wodą , o której wspomina Ewa...
Mikro..nooo..mikro już nie będzie mam nadzieję .. a jak skończę pączkowanie , to już wtedy będzie " gierczusiowe makro " ktoś mi podsunął na początku wątku..bardzo urocze ,,prawda ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:46, 02 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Akt w piątek? Super I to jest wspaniała wiadomość

A tak myślę o tych nierównościach terenu... To fakt można ciekawie zaaranżować taki teren, ale zwróć uwagę też jak zachowuje się na tym terenie woda. Żeby nie było, że po ulewie będziesz miała w ogrodzie bajorko, bo woda będzie spływała z terenów wyższych właśnie do Ciebie.

Noo właśnie czekam na wyznaczenie godziny i wprost nie mogę uwierzyć
Woda...wiem...męczy mnie to .. Jak oczyszczę z trawska i chwastów wykopię kilka próbnych studzienek i zobaczę jak tam z wodą będzie ... A jak się okaże ,że jest , to trza będzie myśleć..albo drenaż jaki albo wyrównanie...aaaaa...łoooszalejem
Buuuziol
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:47, 02 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BasiaLT napisał(a)
Czy lada moment robota ruszy z kopyta, znakomicie

Mam taką nadzieję Basiu ..choć ciężkie prace ziemne trzeba będzie skooordynować z sasiadami .. Ale też już przebieram nóżkami
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:51, 02 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czyli od soboty działasz

Spadki można wykorzystać jako atut zrobisz fajne schodki, jakieś murki oporowe z cegły, kamyka czy podkładów, od biedy jak u mnie ze stempli i po problemie, a przed murkami piękne angielskie rabatki np. Już to widzę

Ja od wczoraj o podkładach kolejowych dumam i wydumałam... Basen

Jaaaa, noooo od 24.05 w środku nocy z tej niecierpliwości
Pisałam u Ciebie o podkładach
Angielskie rabatki mówisz...aaa.....ale planyyyy .. ciekawe co mi z tego w efekcie wylezie najbardziej się martwię o przesadzanie drzew...
Buziol wielki
Basen...hmmmmmmm
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:52, 02 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
W piątek akt? Niezły początek weekendu Trzymam kciuki

Też trzymam i wierzyć mi się nie chce .. Jak złożę podpis to dopiero uwierzę jak my obiod zrobiemy z tymi zaciśniętymi kciukami ????
Buuuuziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies