Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Mixtoorka 13:40, 03 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Brawo!!!! Ale cieszę się, rozumiem Cię jak mało kto, nawet takiego szczęścia wyobrazić sobie nie mogę nawet gdybym wykupiła sąsiadów to musiałabym zepchnąć ich dom z powierzchni

Bardzo się cieszę Twoim szczęsciem! Powodzenia w pracy i szaleństwie i odpoczynku!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
AsiaK_Z 13:41, 03 sie 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

Ciaaaa .. Wczoraj widziałam w Ałszonie pizzę z białą i czarną czekoladą...widziałaś takie cuuuuda ?? edycja limitowana

Bleeeeeee

Elciaaaaa, gratulejszyn!!!! Zaś na odbiór przyjeżdżam, nawet pociągiem

Edit: pomysł Sylwii znakomity!!!
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 13:43, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)

Bo Ty nie wisz co trza zrobi? Bieresz i robisz impreza ino wcześni niech przydom z łopatami,grabiami i kosom, puszczosz w chwost i godosz, że jak te pole bedzie czyste to jest impreza

Edit: a jak nie sąsiadów to rób spotkanie Ogrodowiska, nasi ludzie zawsze chętni w ziemi grzebać, świat upiększać i każdy swój sprzęt posiada

Jesteś niesamowita To jest myśl jak by tak z ogrodowiska przyjechało jakieś 50 luda to by to w try miga zrobili
A tak na serio...mamy sąsiada , który miał permanentnie takową taktykę znajomi prekopali mu ziemię pod rabaty, malowali deski pod drewutnię i nawet ją poskładali..taki obrotny synek zawsze jak goście się zwalali , to on był " w trakcie " pilnej pracy....Ci powiem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:47, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mixtoorka napisał(a)
Brawo!!!! Ale cieszę się, rozumiem Cię jak mało kto, nawet takiego szczęścia wyobrazić sobie nie mogę nawet gdybym wykupiła sąsiadów to musiałabym zepchnąć ich dom z powierzchni

Bardzo się cieszę Twoim szczęsciem! Powodzenia w pracy i szaleństwie i odpoczynku!

Dzięki Karolcia to tak jak piszesz..że Ty szczególnie rozumiesz moje szczęście .. Mam nadzieję ,że sobie poradzę..teraz nagle inny wymiar planowania i kupowania..nie masz szresa ,że się nie zmieści .. Bożeszzz, jak ja siė do tego przyzwyczaję ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:49, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Super Gratulacje

Aguś dziękuję mój Ty Wspieraczu Projektowy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:51, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)

Bleeeeeee

Elciaaaaa, gratulejszyn!!!! Zaś na odbiór przyjeżdżam, nawet pociągiem

Edit: pomysł Sylwii znakomity!!!

Noo też myśla ,że bleeeee .. Ale wyglądała ładńie i na tym poprzestańmy
A na odbiór oczywiście zapraszam nawet karom możesz przyjechać tylko grabie ,widły i motykę zabierz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
BasiaLT 13:52, 03 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
gierczusia napisał(a)
TADAMMMMMMMMM .. Oto jest moja działka..upppss... Wróć.. moje chaszcze...
Niniejszym ogłaszam ,że kciuki można puścić i lecieć do kuchni gotować obiad Za wsparcie mantalne wieeelkie dzięki przydało się


Jakie cudne chaszcze.... w pierwszym rzucie zlikwiduj nawłoć bo to wredna małpa i strasznie się rozrasta.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
abiko 14:01, 03 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
No weźcie tę gadkę, bo nie łapię

Fajnie, teraz to będziesz się dopiero wyżywać. Impreza musi być, chwasty trzeba oblać A potem zjazd jak radzi Sylwia zrób i ogród będziesz miała zrobiony.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
gierczusia 14:01, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BasiaLT napisał(a)

Jakie cudne chaszcze.... w pierwszym rzucie zlikwiduj nawłoć bo to wredna małpa i strasznie się rozrasta.

Aż takiego optymizmu Basiu to ni mom .. Ale cieszę się niesamowicie nie mogę uwierzyc,że to już...wcale to do mnie nie dociera
Dobrze ,że nawłoć dośč prosto z korzeniami wyłazi
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
nicol21 14:04, 03 sie 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Wow, ale kawał ziemi. super!! szybko Wam poszedł cały ten proces. teraz uporządkować, mimo upałów pewnie coś zaczniecie grzebac tam?!
na jesien już będziesz działała z nasadzeniami ? czy wcześniej? choć jesien już dość bliska jest .

aż ja zacieram dłonie na to co będzie się działo.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies