Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 14:07, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
abiko napisał(a)
No weźcie tę gadkę, bo nie łapię

Fajnie, teraz to będziesz się dopiero wyżywać. Impreza musi być, chwasty trzeba oblać A potem zjazd jak radzi Sylwia zrób i ogród będziesz miała zrobiony.

Dobrze Agnieszko już się poprawiamy i jesteśmy grzeczne
A z tym dresiarzem , to wyszły niezłe jaja..ja myślałam ,że zrobiłaś taki skrót myślowy z tym dresiarzem,że po co żyć w nerwach i stresie jak można być luzakiem ( dresiarzem).. ale nie wpadłabym na to ,że to ma głębsze dno.. Teraz szukałam tej muzy w sieci , ale przy dresiarzu wyłazi mi subkultura a muzy ani widu ani słychu..zalinkuj mi, plizzz, bo ciekawa jestem jak diabli
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 14:08, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
gierczusia napisał(a)

Jesteś niesamowita To jest myśl jak by tak z ogrodowiska przyjechało jakieś 50 luda to by to w try miga zrobili
A tak na serio...mamy sąsiada , który miał permanentnie takową taktykę znajomi prekopali mu ziemię pod rabaty, malowali deski pod drewutnię i nawet ją poskładali..taki obrotny synek zawsze jak goście się zwalali , to on był " w trakcie " pilnej pracy....Ci powiem

Widzisz i ucz sięRaz dwa i gotowe.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BasiaLT 14:08, 03 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
gierczusia napisał(a)

Aż takiego optymizmu Basiu to ni mom .. Ale cieszę się niesamowicie nie mogę uwierzyc,że to już...wcale to do mnie nie dociera
Dobrze ,że nawłoć dośč prosto z korzeniami wyłazi

A ja bym nie miała takiego optymizmu co do nawłoci... kiedyś nasiała się w ogrodzie u siostry i tak się rozrosła że masakra. A bryłę korzeniową to taką miała że szok.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
gierczusia 14:12, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
nicol21 napisał(a)
Wow, ale kawał ziemi. super!! szybko Wam poszedł cały ten proces. teraz uporządkować, mimo upałów pewnie coś zaczniecie grzebac tam?!
na jesien już będziesz działała z nasadzeniami ? czy wcześniej? choć jesien już dość bliska jest .

aż ja zacieram dłonie na to co będzie się działo.

500 m2 .. Całkiem spore chaszcze
Nie wiem czy tam szybko..akcja zaczęła się przed Bożym Narodzeniem
Muszę się dogadać z sasiadami ,bo to trzy działki obok siebie... No i będzie problem z dojazdem na ten teren...z dostarczeniem czegokolwiek
Połączenie ogrodów wiąże się z rozpruciem obecnego płotu, a to z kolei łączy się z kwestią dzików .. Tak,że wyzwanie logicztyczno organizacyjne mamy niezłe w perspektywie
Bojammm siem troszku ..ale to tak w tajemnicy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:17, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)

Widzisz i ucz sięRaz dwa i gotowe.

Noo wdzisz jak to jest ?? człowiek sie przez całe życie uczy i głooopim umiera
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magleska 14:19, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Wow..... wielkie gratulacje będzie się działo .....rób zlot - z łopatą przylecę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
gierczusia 14:19, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BasiaLT napisał(a)

A ja bym nie miała takiego optymizmu co do nawłoci... kiedyś nasiała się w ogrodzie u siostry i tak się rozrosła że masakra. A bryłę korzeniową to taką miała że szok.

Serioooo ?? tak chwytałam przez płot nawet to całkiem ładnie z ziemi wyłaziła...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:22, 03 sie 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)
Wow..... wielkie gratulacje będzie się działo .....rób zlot - z łopatą przylecę

Czeeeekejjjj wyciągom kartka i robia zapisy
Za gratki wielkie dzięki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasia_CS 14:26, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448

Edit: a jak nie sąsiadów to rób spotkanie Ogrodowiska, nasi ludzie zawsze chętni w ziemi grzebać, świat upiększać i każdy swój sprzęt posiada


A jak dodasz, że zapewniasz chłodne napoje, to trudno Ci ich będzie nawet przez tydzień wyprosić, hihi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 14:26, 03 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Prawa autorskie do nazwy odstępuję Tobie z chęcią

Droga dojazdowa jakaś musi być. Do wszelkich prac przy takim metrażu to niezbędne. A jeśli kawałek chciałabyś jeszcze wytarasowac, bo czytałam, że masz spadek, to tym bardziej. Kamloty na murki strasznie ciężkie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies