Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 10:56, 16 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kurcze...niby tylko trzy metry a to moga być ażż trzy metry...aaaajjjj.... mój jest jeszcze ten lasek za płotem , ale psssttttt będzie bufor bezpieczeństwa nikt mi się od razu za płotem nie pobuduje

Potwierdziłaś moje przypuszczenia doryczace sadźca muszę mu się przyjrzeć dokładniej .. No i dziewczyn dopytam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 11:08, 16 lis 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)


Taaaa od razu hektary ... A przeca to ledwo jakieś bidne 2 ary ...ale tak to się wydaje kiedy człek startuje od 30 m2
Bardzo się cieszę ,że się podoba
Trza będzie ta altanę poświęcić bo inaczej siem rozzzzzzwali

Elu, ja mam w sumie 3 ary, z tego 35m2 domku.... czasami i tak za dużo do ogarnięcia
Dokonałam zakupu "kropidła" , jestem gotowa na poświęcenie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 11:16, 16 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Asiu to mamy podobnie... moja altana 12m2.... Domu i przodu nie liczę
Mam nadzieję ,że uda mi się to ogarnać

Jak kropidło zakupione , to jeszcze musisz wejść w komitywa z proboszczem coby wody świėcoej użyczył

Na wiosnę lub lato ,żeby w wakacje.. tak myślę..te oblewanie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:19, 16 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Teraz fontanyy oglàdommm, coby mi koło leżaczka miło szumiało...hmmmmm
Co myślicie ???

Może takie 3 rożne w kolorze i wielkości kule ??? jak mi jeszcze jakoś kasa zostanie po tej altanie




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Anda 11:49, 16 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Wg mnie trzy różne w wielkości, ale w takim samym kolorze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Monia81 14:40, 16 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Eluś, Asia kropidło ma, a jo mom woda święcona, to jakby co poświęcić mogemy piknie to ci wychodzi, podglądam jak tylko czas mam fajne te kulki no i bardzo dobry pomysł z tym ciurkadełkiem... no ja bym też wybrała w jednym kolorku buziol
a pogoda na dzisiaj to faktycznie im nie wyszła...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gierczusia 15:50, 16 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
No i moja altana z dachem teraz jeszcze huśtawka ale to w przyszły weekend


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magleska 18:10, 16 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
Elegancko

…..ja też mam i ognistą i święconą wodę jakby co

i wybrałabym kulki w jednym kolorze ,ale o różnych odcieniach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
gierczusia 18:31, 16 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dobrze to wszystko wiem Dziewczynki trzy różnej wielkości , ewentualnie w innych odcieniach

Nie szalej gierczusia spokojnie , spokojnie ")

Trzymajcie te kropidła i wodę świeconą na wiosnę bo po zimnoku chyba otwarcia robić nie będziem ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 19:17, 16 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
gierczusia napisał(a)
Sylwia czy Ty wiesz ,że mnie zawsze Twoje koncepcje powalà ??? Powinnaś być ministrem startegii
Niestety ogród jest nadal z gatunku " mały"... altana , to też nie jest wielka kobyła..stàd będa tylko dwa takie elementy zamiast 5 widocznych na zdjęciu..drewno jest już kupione, więc chyba się nie uda.....no i czy ja lubię poliwęglan ??... chyba jeeednak nie..jak rzeczywiście będzie rzucać żabami , to trza będzie citać do dom albo do altany

Z poliwęglanem na dachu jest tak, że po zimie dobrze by było myć bo syf się zbiera jak na dachu, tylko przez niego widać ten syf niestety, ale czytam, że już zdecydowane więc nie ma problemu
Od polityki trzymam sie z daleka...obrzydza mnie to co się w niej dzieje z człowiekiem, a mogłam być kiedyś radną, nie chciałam właśnie z tego powodu by się nie ubabrać w tym bagnie
ale to miłe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies