Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

nicol21 19:19, 29 kwi 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
No to pokazuj.... dobrze, że zapachów przez komputer nie czuć
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gierczusia 20:07, 29 kwi 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sluchajcie to jest najcudowniejsze uczucie na świecie, kiedy tu wchodzisz i widzisz ,że ktoś czeka , kibicuje , wspiera rada..dziękuję Wam za to że mogłam się poczuć jakbym wróciła do domu jesteście niesamowite jedyne w swoim rodzaju
Najgorsze w tym jest to ,że ja naprawdę nie mam co pokazać dopiero co ruszyłam..kupowanie w necie jest mega słabe a jeździc po sklepach za bardzo nie mogę..
Jednakże natknęłam się przypadkiem na jakieś ogrodnictwo koło Pruszcza Gdańskiego i obsługa i roślinki naprawdę suuuper
Zrobię parę fot przez okno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Anda 20:08, 29 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
To czekam na foty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gierczusia 20:13, 29 kwi 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Część tarasu już pomalowana jedną warstwą..wydaje mi się, że ten grafit będzie lepszy niż ten ciemny brąz
Zresztą dolozona część tarasu z kostki jest właśnie tego koloru...

Próby ukrycia wlotu do zbiornika z deszczową .zakopalismy kolejny zbiornik podziemny...żeby było czym podlewać



Za ścianą z cisa jest strefa basenowa


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 20:17, 29 kwi 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Strefa basenowa to jest moje nowe marzenie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 20:18, 29 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Będzie dobrze z tym kolorem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AsiaK_Z 20:33, 29 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Będzie "jakuza" za cisami? Extra
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kasya 20:34, 29 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Podoba mi się ten zygzaczek
A ogrod wielki ze szok
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magleska 20:36, 29 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Ela
fajnie ,że jesteś i są fotki
taras -bardzo ładny ten nowy kolorek -strefa basenowa fajnie schowana
ogród nabiera wyglądu -już widać ,że niedługo będzie pięknie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
gierczusia 21:02, 29 kwi 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madziu od wilka dziękuję za ciepłe słowo...fotek niestety jak na lekarstwo, ale mam nadzieję,že w miarė postępu prac będzie ich coraz więcej.Cieszę się ,že nowy kolor się podoba..po raz kolejny zmieniliśmy farbę do tarasu..było osmo- podobno najlepsze - ale takiego koloru nie mieli..teraz jest remmers

Kasiu.. Daleki ten zygzak od tzw desire line..ale to pozwoliło mi uzyskać kilka niezależnych wnętrz , wydzielonych od siebie optycznie więc liczę ,że wady zygzaka ( kluczenie zamiast prostej drogi ) zostana zrównoważone przez zalety

Asiujaaaa..jakuza jak przyjedzie Ogrodowisko z bikini to by wszyscy nie wleźli .. Będzie normalny basem,żeby człek mógł chociaż perę razy łapka machnać przy pływaniu

Sylwia no mam taka nadzieję narazie wyglada dooopiato , bo nie dość ,że pomalowane pöł , to jeszcze dopiero raz
Ale też mi siė podoba

Gosiaczku często o Tobie myślę jak sobie radzisz z racji swojej pracy w tym czasie szaleństwa..mam nadzieję ,że ok
Teraz sa promocje na baseny .. U Ciebie przeca się zmieści gdziesik a wobec szaleńczych planów wszystkich na tegoroczny urlop basen może być bezcenny

Ewciu -Ando liczę na Twoje wsparcie i podpowiedzi

Ewelinko to w takim razie może jednak ten obornik nie jest całkiem świeży , bo zapachu ni mo zadnego..ale doczytałam ,że po roku obornik można mieszać z ziemia..a skad mam wiedzieć mam wiedziec jaki ten obornik stary
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies