Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

sylwia_slomc... 19:20, 16 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
gierczusia napisał(a)


Dzięki Bożeszzzz ,że nie widać wszystko wyprute do cna
U nas paskudnie, coś im prognoza nie wyjszła wcześnie rano stzreliłam parę fotek ,teraz chłopy dach robià.. może jutro będzie ładniej ,żeby przejść i zrobić więcej detali....

Ściskam mooocno Ewciu
Co myślisz o sadźcu ???? W kwestii dłuości kwitnienia i ozdobności zimà właśnie ???

Kwitnie ładnie, dość długo, oblepiony motylami, co do zimowej atrakcyjności u mnie wygląda jak zmokła kura...Mam konopiastego i małego purpurowego. Kupiłam też czekoladowego, ale mnie na razie nie zachwycił, możem źle poasadziła
Konopiasty sieje mi sie jak głupi w różnych dziwnych miejscach, ale na razie zostawiałam przez te motyle, więcej niż na budlejach wszelakich bzyczków.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Sebek 17:56, 17 lis 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przyjadę na wiosnę z kropidłem
A dla męża wezmę flaszkę Florovitu ofkors

A tak na serio - ale Wam to idzie ładnie!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Monia81 20:27, 17 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Ooo Eluś to nas chyba na tę wiosnę na oblanie to więcej osób się szykuje cudniście wyszła ta altana, a ten trawniczek miodzio... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gierczusia 13:22, 24 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kwitnie ładnie, dość długo, oblepiony motylami, co do zimowej atrakcyjności u mnie wygląda jak zmokła kura...Mam konopiastego i małego purpurowego. Kupiłam też czekoladowego, ale mnie na razie nie zachwycił, możem źle poasadziła
Konopiasty sieje mi sie jak głupi w różnych dziwnych miejscach, ale na razie zostawiałam przez te motyle, więcej niż na budlejach wszelakich bzyczków.


Więcej motyli niż na budlei ???serio ?? No to w szoku jestem ale w drugiej strony mokra kupa mnie nie zachwyciła pominę taktownym milczeniem fakt , że nie miałam bladego pojęcia , że jest ich aż tyle rodzajów

Dobrze ..że Cię mam i dobrze , że teraz dużo czasu żeby to wszystko przemyśleć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:26, 24 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)
Przyjadę na wiosnę z kropidłem
A dla męża wezmę flaszkę Florovitu ofkors

A tak na serio - ale Wam to idzie ładnie!


Sebuś ja widzę , że to kopienie trzeba będzie na jakiś tydzień rozłożyć ze względu na ilość kropideł ..Bożeszz .. przeca jo w alkoholizm wpadnę ...ups ...wróć ..to przecież florowit
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:28, 24 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Monia81 napisał(a)
Ooo Eluś to nas chyba na tę wiosnę na oblanie to więcej osób się szykuje cudniście wyszła ta altana, a ten trawniczek miodzio... buziaczki


Tm nic tylko się cieszyć , że ogród tyle matek i ojców chrzestnych będzie miał ..Ty też Moniu jeszcze u mnie nie byłaś
Liczę , ze na wiosnę nadrobimy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:32, 24 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Prace nad modułem huśtawkowym dobiegają końca ....









____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 13:42, 24 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
gierczusia napisał(a)


Więcej motyli niż na budlei ???serio ?? No to w szoku jestem ale w drugiej strony mokra kupa mnie nie zachwyciła pominę taktownym milczeniem fakt , że nie miałam bladego pojęcia , że jest ich aż tyle rodzajów

Dobrze ..że Cię mam i dobrze , że teraz dużo czasu żeby to wszystko przemyśleć

Zobacz tu jeszcze kwiaty zamknięte, a już w motylach


Nie chcę Ci zaśmiecać wątku zabiorę jak zobaczysz, ale jak jest pełnia kwitnienia to na każdej gałązce tak po trzy motyle i inne bzyki, taka średnia, jak się przechodzi to chmurka się zrywa do lotu, nie mam lepszych fotek, albo znaleźć nie mogę. To mój konopiasty.
edit. O mokrym drobiu pisałam, ale mokra kupa też nie zachwyca wyglądem, choć przekompostowana to skarb ogrodnika
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 14:27, 24 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nie usuwaj Sylwia pliss ..piękny oczywiście , że kura miała być niestety przy moich problemach z oczami nawet już czasem okulary nie pomagają stąd te literówki ...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
nicol21 09:19, 05 gru 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Świetnie to wygląda, nic tylko czekać na wiosnę
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies