Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 08:02, 30 kwi 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
waldek727 napisał(a)
Ogłaszam 30 kwietnia dniem bez cenzury.


Rillliiii ??
cześć Waldziu no Ty chyba chcesz,żeby mnie z Ogrodowiska wyrzucili za nieobyczajne posty

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:08, 30 kwi 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
popcorn napisał(a)
Taras na ciemno miodzio!!!


Ale sexi awatarek Karola siedzę i się gapie i wzdycham
Też już tupię nóżkami z niecierpliwością i najchętniej zakazalabym malujacemu jakichkolwiek innych zbędnych aktywności typu : jedzenie ,picie,zakupy itp żeby tylko szybko malował ..ale coś się burzy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
popcorn 09:04, 30 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hahahaha Powodzenia!!! Przyjdę obejrzeć efekt I wirtualnie posiedzieć na tarasie
____________________
Mój nowy ogródek
Sebek 07:54, 01 maj 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nowy kolor tarasu super Kiedyś przejeżdżałem obok Ciebie i się zastanawiałem - rośnie już wszystko czy nie rośnie

Ela mega dobra szkółkę masz w Mikolowie na Rolniczej Muszę tam kiedyś zdążyć pojechać, bo sobie drzewo na drugim pietrze wymyśliłem, a jakoś ostatnio późno kończę robotę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ewa777 11:01, 01 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Elu, no jesteś Wiesz, że ja tej Twojej altany nie widziałam? (miałam urlop od forum )
Pięknie jest A widzę, że będzie jeszcze piękniej. Przemalowanie tarasu to dobry pomysł, będzie grało z resztą. Czasami wystarczy taka mała rzecz, a taka duża zmiana

Basen w planach - no szalejesz!

I jeszcze robisz zakupy, gdzie? W Pruszczu Gdańskim? Tu, koło mnie? Musisz dać namiar, bo ja ciągle narzekam, że tylko na południu Polski są najlepsze szkółki

A i jeszcze ta fajowska fonntanna! Taka to i mi się podoba
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
sylwia_slomc... 11:04, 01 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Fontanna będzie bardzo pasowała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AsiaK_Z 13:02, 01 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

...

Asiujaaaa..jakuza jak przyjedzie Ogrodowisko z bikini to by wszyscy nie wleźli .. Będzie normalny basem,żeby człek mógł chociaż perę razy łapka machnać przy pływaniu

...



opcyja basenowa baaaardzo mię się podobie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 17:01, 01 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
opcyja basenowa baaaardzo mię się podobie

To się cieszę może w przyszłe lato jak już to diabelstwo się skończy....a cośtam w tym ogrodzie już wyrośnie mam nadzieję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:14, 01 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fontanna będzie bardzo pasowała

Mam nadzieję bo to były zakupy życia napisałam Ci calutka historę,ale net mi szwankuje i ślag ja trafił drugi raz się nie poważę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:21, 01 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Elu, no jesteś Wiesz, że ja tej Twojej altany nie widziałam? (miałam urlop od forum )
Pięknie jest A widzę, że będzie jeszcze piękniej. Przemalowanie tarasu to dobry pomysł, będzie grało z resztą. Czasami wystarczy taka mała rzecz, a taka duża zmiana
Basen w planach - no szalejesz!
I jeszcze robisz zakupy, gdzie? W Pruszczu Gdańskim? Tu, koło mnie? Musisz dać namiar, bo ja ciągle narzekam, że tylko na południu Polski są najlepsze szkółki A i jeszcze ta fajowska fonntanna! Taka to i mi się podoba

Ewciu musimy jeszcze kiedyś na spokojnie pogadać , bo okolice 20-21.00 to u mnie taki młyn ,że gadałam niestety tylko jednym uchem
Malowałam taras zawsze na ciemny braz bo mi się wydawało,że fajnie pasuje do stolarki okiennej...a teraz grafit mi pasuje..do ..dooopyyyy nie no..dachu ale jest znacznie lepiej..
Basen - must have męża..ale w obecnej sytuacji może być strzałem w dziesiatkę
Metka od kuriera była z hasłem Pruszcz, ale ogrodnictwo Aga jest w Pelplinie ... Boooska obsługa, fajny wybór roślin
Fontanna hmmmmm..własnie się robi ściskam moccnooo
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies