Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowo zakręcona.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowo zakręcona.

galgAsia 17:53, 16 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ale cudna Mela Ma to cwane spojrzenie: no przecież mnie kochasz i nie będziesz krzyczała, prawda?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Roocika 19:23, 16 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Fajna sunia
A co do siatki leśnej. Dawno temu nasza miała kojec z siatki leśnej, wspinała się później i przechodziła przez duże oczka w siatce i kładła się pod drzwiami także da się
Sunia nasza wilczurowata, 30 kg plus
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
kasiab 20:55, 16 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Roocika napisał(a)
Fajna sunia
A co do siatki leśnej. Dawno temu nasza miała kojec z siatki leśnej, wspinała się później i przechodziła przez duże oczka w siatce i kładła się pod drzwiami także da się
Sunia nasza wilczurowata, 30 kg plus


OMG...nie strasz mnie nawet... Mam nadzieję że Lori tego nie będzie nawet próbowała robić...
____________________
Kasia - tu na razie jest...
SylwiaBe 23:03, 16 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Moje 3 psie szczęścia na szczęście nie kopią mi tam, gdzie mam roślinki posadzone, tylko z całkiem innej strony działki. A tam niech sobie kopią, co mi tam
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Wiolka5_7 23:08, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Zakrecona napisał(a)


Mela

Uwielbia się brudzić i zaczyna ryć w nowym trawniku


Ale słodziak chyba jej wybaczysz ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 23:12, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
kasiab napisał(a)
Jeju jaki cudowny az sie wierzyć nie chce że taki maluch może cokolwiek zniszczyć...
Nie to co nasza psinka +35kg

Niestety nie ma świadomości że jest dość okazała i do dzisiaj próbuje przejść przez oczko w siatce leśnej w myśl zasady: " jeśli glowa sie zmieści to retsza też"


Psinka cudna jakbym widziała naszą Sarę
Moja też nie ma świadomości swojej wagi i nie raz mi siniaki zrobiła na nogach,bo nie wyhamowała... ale i tak ją kochamy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Roocika 10:39, 17 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
kasiab napisał(a)


OMG...nie strasz mnie nawet... Mam nadzieję że Lori tego nie będzie nawet próbowała robić...

Nasza to robiła, bo właśnie zorientowała się, że jej głowa przechodzi hahah, musieliśmy owinąć dodatkową siatką o mniejszych oczkach
Teraz ma zwykły kojecz kratami, ostatnio wylazła dziurą na miski, bo synek jej "otworzył" haha
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Zakrecona 12:26, 17 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Margerytka40 napisał(a)
Ja mam dwa takie ryjce, no trochę większe. Nie wiem jak uchowam trawnik przy domu. Mam do dosiania i aż się boję zaczynać


Masz dużą działkę, może znajdą sobie inne zajęcie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zakrecona 12:27, 17 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
anbu napisał(a)
Mela cudna Wiem coś o takich ryjcach i brudaskach


No słodziaki i już. Jest motywacja do pracy, żeby futerko było jednak bardziej białe niż szare
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zakrecona 12:29, 17 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
galgAsia napisał(a)
Ale cudna Mela Ma to cwane spojrzenie: no przecież mnie kochasz i nie będziesz krzyczała, prawda?


No ależ skąd

Tylko bym spróbowała, pozostała moja trójka chyba kazałaby mi się z domu wyprowadzać
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies