Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Roocika 11:05, 02 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Gosialuk napisał(a)


Asiu to złoć żółta
Zaglądam często, choć mało piszę

Gosiu, to ta roślinka , dziękuję. Obiecałam sobie, że zostawię ja w spokoju, chociaż może dla niektórych wygląda wśród kory jak chwast.
Mam też pod choinami pełno tego ziarnopłonu, też go chyba zostawię...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 11:07, 02 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Ewa777 napisał(a)
Przy pomidorkach musisz teraz pilnować. Jak nie wzejdą, to szybko kup sadzonki i przesadź w nocy do swoich doniczek, żeby rano dzieci zobaczyły, że urosły
A może jednak wzejdą Wasze
Zdrówka dla Ciebie i dla męża

Ewa, coś się pojawiło, jakieś siewki, na razie tak 1/3 zasianych, ale może jeszcze wzejdą? Mam nadzieję, moje i dzieci pierwsze sianie w domu
Dziękujemy
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 11:11, 02 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, a po Swiętach dużo dobrej pogody na ogrodowanie

Zdrówka dla Wszystkich
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dorii 11:15, 02 kwi 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Roocika napisał(a)

Dorii ciężko było z dzieciakami przetrwać chorobę?

Oj ciężko, na szczęście moje dzieciaki są bardzo samodzielnie, mają 8 i 3,5. Młodszy już sam się ubierze. Starszy ewentualnie pomoże. My spaliśmy do południa a dzieciaki na śniadanie płatki i jakoś to było. Obiady tylko robiłam i ogarnięcie kuchni. Bajzel wszędzie, prania to tyle że jeszcze ze dwa miesiące będę nadganiać szczególnie że nadal siły nie mam a do tego ogród, wiadomo, priorytety muszą być.
Wieczorami u nas najczęściej lepiej było to co najpilniejsze robiłam.
Najgorzej jak zaczynali się kłócić a nam głowa pękała.
Dobrze że nas wzięło jednak w odstępie czasu i jak ja byłam zupełnie nie do życia to Piotr jeszcze nie miał objawów a jak jego wzięło to u mnie najgorsze minęło.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Roocika 11:20, 02 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Dorii napisał(a)
Oj ciężko, na szczęście moje dzieciaki są bardzo samodzielnie, mają 8 i 3,5. Młodszy już sam się ubierze. Starszy ewentualnie pomoże. My spaliśmy do południa a dzieciaki na śniadanie płatki i jakoś to było. Obiady tylko robiłam i ogarnięcie kuchni. Bajzel wszędzie, prania to tyle że jeszcze ze dwa miesiące będę nadganiać szczególnie że nadal siły nie mam a do tego ogród, wiadomo, priorytety muszą być.
Wieczorami u nas najczęściej lepiej było to co najpilniejsze robiłam.
Najgorzej jak zaczynali się kłócić a nam głowa pękała.
Dobrze że nas wzięło jednak w odstępie czasu i jak ja byłam zupełnie nie do życia to Piotr jeszcze nie miał objawów a jak jego wzięło to u mnie najgorsze minęło.

U nas problem z Młodszym, bo go energia rozpiera, a do tego pieluchy, jedzenie, siku, pobaw, cyca, itp. Też mi głowa pęka, rano czuję się w miarę, gorzej wieczorem. Jakoś powoli dojdziemy do siebie. Zdrówka Dorii i dużo sił.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dorii 12:56, 02 kwi 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Twój to jeszcze maluszek. Zdrowiej szybko, ściskam :-*
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 15:35, 02 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Roocika napisał(a)
Wszystkim życzę zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, a po Swiętach dużo dobrej pogody na ogrodowanie

Zdrówka dla Wszystkich


I wzajemnie, dużo zdrówka i dużo słońca .
Wesołych Świąt
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 22:53, 02 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9065
Pozdrawiam świątecznie! Dużo, dużo zdrówka życzę!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
greg66 10:31, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Asiu dużo zdrowia i ciepła
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Roocika 13:10, 06 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Dorii napisał(a)
Twój to jeszcze maluszek. Zdrowiej szybko, ściskam :-*


Odściskuję
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies