Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Roocika 20:52, 20 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
kasia1 napisał(a)
Też by mi się przydały z dwie palety kory

Kasiu też bym nie pogardziła jakąś porządną
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
A_gawa 21:05, 20 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Roocika napisał(a)
Tawulec pogięty na skarpie dla A_gawy
Sorki, że taka nieogarnięta ta skarpa, ale u mnie wszystko takie nieogarnięte do końca z każdej strony Za dużo tego wszystkiego Worki z kompostem i korą leżą i czekają na zmiłowanie, miałam rozsypać między tawulcami. W tym sezonie mam nadzieję, że dam radę Obok rośnie irga.
Zdjęcie z dzisiejszego dnia

Z bliska,już po kwitnieniu

I zdjęcie z 13 czerwca, jak kwitły



Nieogarniętym się nie przejmuj, trzeba być człowiekiem, nie jesteśmy maszynami. Nie możesz się nam tam wykończyć. Osobiście właśnie lubię takie wątki - bałagan, wszędzie masa do roboty - od razu widać, że tam normalny człowiek mieszka i mam odwagę zagadać.

Moje początki też takie były i nadal w wielu miejscach jest bałagan, i mam to w nosie. Wszystko ogarniesz i będzie cudownie. Tawulec jest naprawdę interesujący. Podoba mi się.

Muszę Ci pokazać moje rowy, Sodoma i Gomora. Ha! Ha! Dziś plewiłam. Szmaty leżą, aby hamować chwasty. Przesuwam je bardzo powoli, bo irga nie chce szybciej rosnąć. Wymyśliłam, że dam tam również ostnicę i tym sposobem nie będę kosić rowów.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Roocika 21:09, 20 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Od 3 dni codziennie wieczorem pada, piwonia, na razie moja jedyna, postanowiła otworzyć swe piękne kwiaty, i choć rozkraczona to jest cudna w duecie z przywrotnikiem. Widać jeszcze krzewuszkę i bodziszek kantabryjski
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 21:13, 20 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
A_gawa napisał(a)


Nieogarniętym się nie przejmuj, trzeba być człowiekiem, nie jesteśmy maszynami. Nie możesz się nam tam wykończyć. Osobiście właśnie lubię takie wątki - bałagan, wszędzie masa do roboty - od razu widać, że tam normalny człowiek mieszka i mam odwagę zagadać.

Moje początki też takie były i nadal w wielu miejscach jest bałagan, i mam to w nosie. Wszystko ogarniesz i będzie cudownie. Tawulec jest naprawdę interesujący. Podoba mi się.

Muszę Ci pokazać moje rowy, Sodoma i Gomora. Ha! Ha! Dziś plewiłam. Szmaty leżą, aby hamować chwasty. Przesuwam je bardzo powoli, bo irga nie chce szybciej rosnąć. Wymyśliłam, że dam tam również ostnicę i tym sposobem nie będę kosić rowów.


Czasami mnie wkurza ten bałagan, ale w sumie to na razie inaczej się nie da
U mnie irga wystrzeliła w 3 roku od posadzenia, normalnie zwariowała wtedy
Ostnicy nie znam, muszę poczytać
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
A_gawa 21:35, 20 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Roocika napisał(a)


Piękne kolory.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
kaz742011 22:41, 23 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Wpadam z rewizytą. Poczytałam o korze. Super że udało się źródło taniej namierzyć. I mnie też ciągle brakuje. Niby pełno a za chwilę znowu worki dokupuję .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kasia1 06:48, 24 cze 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Piwonia piękna. Dopiero w tym roku chyba doceniłam piękno piwonii, których sama nie mam, ale pewnie by mi się przydały, bo nawet na dużych działkach od razu rzucają się w oczy.
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Roocika 09:54, 24 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
kaz742011 napisał(a)
Wpadam z rewizytą. Poczytałam o korze. Super że udało się źródło taniej namierzyć. I mnie też ciągle brakuje. Niby pełno a za chwilę znowu worki dokupuję .

Witaj Kasiu Ja się już boję liczyć wydatków na korę
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 09:55, 24 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
kasia1 napisał(a)
Piwonia piękna. Dopiero w tym roku chyba doceniłam piękno piwonii, których sama nie mam, ale pewnie by mi się przydały, bo nawet na dużych działkach od razu rzucają się w oczy.

Piwonie są piękne, u nas wszyscy sąsiedzi mają i one u nas ładnie rosną. Szkoda, że tak krótko kwitną
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ElzbietaFranka 18:19, 24 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Asiu dzięki że byłaś będę wieczorem a teraz idę trochę wody wypompować
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies