Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Roocika 20:43, 13 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ania111 napisał(a)



Asiu ,
Brzozy piękne
… i takie wysokie
Niezależnie gdzie posadzisz efekt na pewno będzie

Co do hortensji ,
Myślisz , że jeszcze teraz mogę patyczki uciąć i zakopać ?
Bo ogrodowe przemarzają i bukietowe bardzie się tam sprawdzą

Spróbuj, najwyżej wiosną spróbujesz znowu Jak się zdążą zakorzenić to się uda
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ajka 22:39, 13 lip 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Bardzo ładne brzózki, gratuluję. Ja musiałam kupować na raty, bo nie było takich ładnych jak twoje. Będzie super.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
basia3012 23:22, 13 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9502
Asiu, mam nadzieję, że już synek zdrowy.
Zakupy obejrzałam. No, kochana zaszalałaś. Takie duże drzewa! A jakie hortensje piękne. Oby tylko te łobuziaki z lasu ich nie dorwały. Mam nadzieje, że siatka da radę i nie wpuści łakomczuchów.
Zdrówka dla wszystkich.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Urszulla 06:29, 14 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Widzę że dzieje się u Ciebie jak lato będzie bez upałów brzózki na pewno się dobrze przyjmą


Pomysł z hortensjami zawsze udany bo na nie się od wiosny długo czeka ale potem długo cieszą.
Rozmnażam hortensje z patyczków ale 50szt to wyzwanie na 3 lata minimun. 2 lata potrzebuje sadzonka ukorzeniona aby być taką szkółkarską sztuką do posadzenia. Patyczki po wiosennym cięciu, natychmiast trzeba dać do mokrej ziemi. Miejsce musi być raczej półcieniste, słońce z doskoku i zawsze wilgotne. Duże donice z dobrą ziemią kwiatową też są niezłym rozwiązaniem. Ale też muszą stać w półcieniu. Warto znaleźć sobie miejsce w ogrodzie najlepsze do rozmnażania roślin.

A u mnie fotka robocza tego o czym pisałam ostatnio

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kasia1 07:16, 14 lip 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Asia, skąd takie fajne brzózki?
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Dominika11 07:20, 14 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jacie brzózki super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Roocika 08:45, 14 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dziewczyny, zbiorowo dziękuję, brzózki też tfu tfu. Drzewka są od producenta, ze szkółki niedaleko nas, znowu z polowania bo takie zapotrzebowanie na nie jest, że schodzą na pniu. Niestety mniejszych nie mieli. Wolałabym mniejsze, bo mniejszy stres i wydatek ale stacjonarnie tylko takie mieli

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 08:46, 14 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
basia3012 napisał(a)
Asiu, mam nadzieję, że już synek zdrowy.
Zakupy obejrzałam. No, kochana zaszalałaś. Takie duże drzewa! A jakie hortensje piękne. Oby tylko te łobuziaki z lasu ich nie dorwały. Mam nadzieje, że siatka da radę i nie wpuści łakomczuchów.
Zdrówka dla wszystkich.

Basiu właśnie czekamy na decyzję ale myślę, że dziś wyjedziemy, Młody już mocno dokazuje, szpital rozniesie jutro Już 7 dni siedzimy zamknięci na sali, bo przez covid nie wolno wychodzić :-/
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 09:52, 14 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Urszulla napisał(a)
Widzę że dzieje się u Ciebie jak lato będzie bez upałów brzózki na pewno się dobrze przyjmą


Pomysł z hortensjami zawsze udany bo na nie się od wiosny długo czeka ale potem długo cieszą.
Rozmnażam hortensje z patyczków ale 50szt to wyzwanie na 3 lata minimun. 2 lata potrzebuje sadzonka ukorzeniona aby być taką szkółkarską sztuką do posadzenia. Patyczki po wiosennym cięciu, natychmiast trzeba dać do mokrej ziemi. Miejsce musi być raczej półcieniste, słońce z doskoku i zawsze wilgotne. Duże donice z dobrą ziemią kwiatową też są niezłym rozwiązaniem. Ale też muszą stać w półcieniu. Warto znaleźć sobie miejsce w ogrodzie najlepsze do rozmnażania roślin.

A u mnie fotka robocza tego o czym pisałam ostatnio


Idę
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ania111 11:21, 14 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Roocika napisał(a)

Spróbuj, najwyżej wiosną spróbujesz znowu Jak się zdążą zakorzenić to się uda


Asiu ,

Spróbuje , kilka patyczków ,
tylko one nie są jeszcze zdrewniałe

Dawaj "kochaniutka " nowe foteczki
Brzózki wsadziłaś ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies