Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Anusia2 16:43, 24 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Danusiu gratuluję wydania trzeciej książki. Jeszcze nie zdążyłam zakupić. Na pewno to niebawem uczynię. Mam już dwie a tutaj czytam, że zaraz kolejna powstanie.
Jestem też pod wrażeniem tego ogromnego kompostownika. To będzie dopiero mega produkcja!
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Dorota321 18:14, 24 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Czytam o pracach, o promocji ogrodu, o planach i realizacjach. Podziwiam rozmach w działaniach i uzyskiwane efekty. Byłam na IG i polubiłam zdjęcia

Pozdrawiam i byle do wiosny.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Rumianka 18:59, 24 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Gardenarium napisał(a)
Rozmawialiśmy w wydawnictwie, że kiedyś wydali książkę "dla emerytów" żeby nie musieli zakładać okularów oczywiście bez obrazy, bo sama też jestem emerytką i muszę w okularach, ale książka musiałaby być bardzo obszerna... Chyba dwa tomy by się uzbierało.

Ha, ha...już sobie to wyobraziłam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Ewik 19:03, 24 sty 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Danusiu, mam takie nietypowe pytanie - Wiesz czy Gardenia sie odbędzie ? Pytam, bo słyszałam różne zdania .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
basia3012 20:22, 24 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9481
Gardenarium napisał(a)


Ja to robię coś, idę, patrzę że co innego pilne, biorę się za drugie, tamto zostaje, potem trzecie. Często tak mam i ciągle robię kilka rzeczy naraz


Mam tak samo, a przed weekendem wszystko do zrobienia w punktach jest spisane na kartce.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Juzia 09:33, 25 sty 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38613
O masz... spóźniam się...
Idę szukać książki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 10:28, 25 sty 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10171
Danusiu, gratuluję kolejnej książki.
Z moimi wątpliwymi talentami do warzyw, przyda się z pewnością
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gardenarium 11:00, 25 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Książka jest nr 1 na liście bestsellerów obecnie w Multico

Do końca 31 stycznia rabat 32%. Na hasło warzywnik.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gruszka_na_w... 12:55, 25 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Świetny układ treści. Są wszystkie najważniejsze informacje na temat zakładania warzywnika i jego uprawy. I na deser wspaniałe zdjęcia i rysunki z Twoją uśmiechniętą buzią na czele. Gratuluję!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gardenarium 13:10, 25 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Świetny układ treści. Są wszystkie najważniejsze informacje na temat zakładania warzywnika i jego uprawy. I na deser wspaniałe zdjęcia i rysunki z Twoją uśmiechniętą buzią na czele. Gratuluję!


Dziękuję Haniu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies