Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Joku 11:25, 22 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12146
Ja też lubię zmiany. Teraz, jak tzw. szkielet ogrodu mi podrósł mogę wprowadzać zmiany i udawać że ogród jest "stary" .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Szymka 11:49, 22 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Gardenarium napisał(a)

O, i to mi się podoba, ja sobie nie wyobrażam ogrodu bez ciągłych zmian. Na tym polega cała zabawa


Ktoś tu zacytował tytuł mojego wątku
Zmiany to moja specjalność

Ja mam konta na FB i I tylko do przeglądania i to też rzadko. Pokolenie, które nie urodziło się z telefonem w ręku rzadziej ulega fascynacji tego rodzaju portalami. Wolę emocje w realu i książki. Ale tak jak piszecie, dla kogoś kto prowadzi jakiś biznes , to świetne miejsca na promocję , trzeba z nich czerpać ile się da i nie pozwolić żeby nas zniewoliły.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Gardenarium 13:57, 22 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oj to,to...żeby nas nie zniewoliły
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joann 15:48, 22 sty 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2078
Też nie mam konta w socjal mediach, ale polecam gorąco forum na lewo i prawo, zawsze, gdy widzę, że ktoś chce zmienić swoją przestrzeń
____________________
Joanna Ogród długi
Monia81 16:07, 22 sty 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Gardenarium napisał(a)
Oj to,to...żeby nas nie zniewoliły


Dokładnie nie mam konta na fb i insta, niektórzy znajomi się śmieją z nas bo jak to w dzisiejszych czasach... a no tak do szczęścia mi tego nie trzeba, ale tak jak piszecie przy działalności gospodarczej to jest pomocne Danusiu przybiegłam podziękować za cudną lekturę tak bardzo na czasie pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
basia3012 16:44, 22 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9503
Ja też miałam poprzestać na tym co jest i w nadchodzącym sezonie tylko zająć się pielęgnacją.
Aż tu nagle spadły na mnie różaneczniki. I co? I szukam teraz po szkółkach odpowiednich do mojego rejonu Polski.
Znalazłam trzy odmiany Nova Zembla, Roseum Elegans i Catawbiense Grandiflorum.
Może ktoś ma je u siebie i jakieś opinie wyrazi?

Danusiu, książka o warzywnikach już do nas dotarła ale nie do mnie tylko od razu do synowej. Ona odebrała ją z paczkomatu. Dziękujemy.
Mam nadzieję, że podrzuci mi ją do przejrzenia.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 18:13, 22 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
basia3012 napisał(a)

Aż tu nagle spadły na mnie różaneczniki. I co? I szukam teraz po szkółkach odpowiednich do mojego rejonu Polski.
Znalazłam trzy odmiany Nova Zembla, Roseum Elegans i Catawbiense Grandiflorum.
Może ktoś ma je u siebie i jakieś opinie wyrazi?



To bardzo znane i popularne odmiany, od 25 lat je sadzę. Nova Zembla ma takie jakby Pogięte liście i mocny kolor, prawie czerwony, pozostałe fioletowe.
Kiedyś jak się robiło ogrody to były tylko te no i mój Cunningham's White z bukszpanowego.

W obecnym ogrodzie miałam nie sadzić, ale na ognistej rabacie zrobiłam to. Wsadziłam bardzo ciemny fiolet i jaskrawo ogniste azalie. Najbardziej jakie tylko były
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Iwona100 18:40, 22 sty 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Danusiu ,kiedy może ukazać się książka ..?
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
muza 20:34, 22 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Książka zamówiona (to już kolejna ) , warzywnik to moje ogromne chciejstwo . Dzieki Danusiu , ze dzielisz sie z nami swoją ogromna pasja i wiedza . To forum jest wspaniale . Do zobaczenia w Przypkach
____________________
Ani ogród dla leniwych
Gardenarium 23:45, 22 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
muza napisał(a)
Książka zamówiona (to już kolejna ) , warzywnik to moje ogromne chciejstwo . Dzieki Danusiu , ze dzielisz sie z nami swoją ogromna pasja i wiedza . To forum jest wspaniale . Do zobaczenia w Przypkach


Do zobaczenia.

Tak sobie teraz myślę, te fecebooki te instagramy - nic nie zastąpi naszego miejsca czyli tutaj, w ogrodowisku. Jesteśmy jak rodzina prawie, mamy kontakt, wiele osób zna się osobiście, odwiedza. Tutaj jesteście wyjątkowi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies