Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

HannaR 11:29, 04 wrz 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Widoczki dziękują .
Hosty są nie do zdarcia, o ile nie zjedzą je ślimaki.
Konewka i wiaderko urzekły mnie w, kiedy tylko zobaczyłam je w sklepie. Od tego czasu kolekcjonuję konewki. Mam już 4 .
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 15:11, 24 wrz 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Zdjęcia miskantów dla Kasi Mrokasi.
Kasiu, one dopiero zaczynają kwitnąć, więc pióropusze będą wyższe.

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
mrokasia 18:51, 24 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Haniu, one są wąskolistne??? Podobają mi się . Chętnie przygarnę wiosną. Chciałabyś coś w zamian co mam??? Hosty?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
HannaR 19:41, 24 wrz 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Moim zdaniem wąskolistne. W takim razie zapraszam po nie wiosną .
Nie potrzebuję nic w zamian. (Dzięki za propozycję).
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
wiklasia 12:41, 28 wrz 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Rany, jaki świetny ogród. Muszę się tu rozgoscic. Wracam do poczatkow
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
HannaR 18:35, 28 wrz 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Witaj Joasiu u mnie. Cieszę się, że Ci się podoba.
Ciągle jednak widzę kilka niedoróbek. Będę miała robotę na wiosnę .


____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
eVka 18:49, 28 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ah te Twoje zawilce, lecę kupić jednak na podokienną bo bardzo mi tam brakuje czegoś jasnego i wyższego niż tylko kule danice i hakone.
Pięknie
____________________
HannaR 19:01, 28 wrz 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Wiesz Ewa, te zawilce są piękne, ale nijak nie pasują mi do tej części ogrodu. W zeszłym roku były na rabacie pod ogrodzeniem. W tym roku przeniosłam na nową rabatę pod wiatę. Problem w tym, że reszta ogrodu jest w ciepłych kolorach - a te zawilce są śnieżnobiałe. Nie wiem, czy nie dam w ich miejsce na wiosnę nowych rozplenic, a zawilce pójdą na rabatę z drugiej strony domu. Tam będą ładnie wyglądać na tle ogrodzenia z bluszczu. Rozjaśnią też to miejsce, bo wieczorem tam jest dużo cienia. Jak myślisz?



Panuję tam też świdośliwę.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
eVka 19:27, 28 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
HannaR napisał(a)
Wiesz Ewa, te zawilce są piękne, ale nijak nie pasują mi do tej części ogrodu. W zeszłym roku były na rabacie pod ogrodzeniem. W tym roku przeniosłam na nową rabatę pod wiatę. Problem w tym, że reszta ogrodu jest w ciepłych kolorach - a te zawilce są śnieżnobiałe. Nie wiem, czy nie dam w ich miejsce na wiosnę nowych rozplenic, a zawilce pójdą na rabatę z drugiej strony domu. Tam będą ładnie wyglądać na tle ogrodzenia z bluszczu. Rozjaśnią też to miejsce, bo wieczorem tam jest dużo cienia. Jak myślisz?



Panuję tam też świdośliwę.

Rzeczywiście tej cienistej rabacie przydałoby się trochę białego dla rozjasnienia. Te śnieżne zawilce to dobry pomysł Śś genialnie pasuje ,dzisiaj w szkółce koło mnie widziałam cudny egzemplarz, pięknie przebarwiony. Oj ciężko było mi koło niej przejść obojętnie...
____________________
wiklasia 21:36, 28 wrz 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
No i po co ja tu lazłam, no po co? się sama siebie zapytuję.
Garażowa - zachwyca, trawniczek z rolki i to co wokół niego się wyprawia ochów się domaga.
Tylko jak po lekturze Twego wątku wyjść teraz i patrzeć pozytywnie na swój własny ogródek?
U Ciebie wszystko "gra i buczy", a u mnie "zgrzyta i trzeszczy".
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies