Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Mgduska 22:00, 17 lis 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A dlaczego chcesz coś wywalać - nie da się tego wszystkiego poukładać? Tak, żeby roślinki miały ciut luzu. Miejsca miało być przecież więcej
____________________
Sałatka pokrzywowa
Nowa12 22:45, 17 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)
A dlaczego chcesz coś wywalać - nie da się tego wszystkiego poukładać? Tak, żeby roślinki miały ciut luzu. Miejsca miało być przecież więcej


No właśnie nie chcę wywalić . Jakbym już musiała to ewentualnie berberysy Admiration bo za nimi nie przepadam. Ale coś będę musiała z przodu posadzić a te wszystkie rośliny są niskie i trudno będzie jakieś piętra zrobić .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:46, 17 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja nie planuję wiązać


Myślałam że chociaż miskanty, proso i rozplenice ale mi się masakrycznie nie chce .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiaan 23:22, 17 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5152
Mnie się też nie chce wiązać tych dużych. Tylko małe rozplenice związałam bo sadziłam koło nich rośliny. Może sobie odpuszczę w tym roku
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 09:18, 18 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6999
Rojodziejowa napisał(a)


Myślisz, że to jest prognoza czy pobożne życzenie Agi?


Pewnie to drugie ale liczę na pierwsze
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Rumianka 13:39, 18 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Aguś, jestem zachwycona Twoimi planami i poczynaniami,,,Normalnie "moja krew"...też tak mam, że jak już pomysł mi pasuje w głowie, to natychmiast przystępuję do działania...
Tak szybko przeszłaś od planu do realizacji, że efekt jest od razu, Wyszło kapitalnie Masz fajną wizję ogrodu, a linie faliste, to tez moja bajka... Spora ilość przebarwiających się roślin dopełnia całego uroku. Masz sporo roślin, ale wszystko tak gustownie dobrane, że ach... Tylko się zachwycać!!! Dzielna z Ciebie kobietka. Pozdrawiam. U mnie dziś spadł pierwszy śnieg. Kolory poszły spać.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Nowa12 15:42, 18 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Karmnik odpalony - czeka na gości . Pelargonie to jeszcze by sobie kwitły.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:43, 18 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
olciamanolcia napisał(a)


Pewnie to drugie ale liczę na pierwsze


Im krótsza zima tym lepiej. A najlepiej wcale albo z dodatnimi temperaturami .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:44, 18 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)
Mnie się też nie chce wiązać tych dużych. Tylko małe rozplenice związałam bo sadziłam koło nich rośliny. Może sobie odpuszczę w tym roku


Na razie ja też nie wiążę bo już jest za zimno. Jak przyjdzie ocieplenie to może wtedy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 15:54, 18 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Rumianka napisał(a)
Aguś, jestem zachwycona Twoimi planami i poczynaniami,,,Normalnie "moja krew"...też tak mam, że jak już pomysł mi pasuje w głowie, to natychmiast przystępuję do działania...
Tak szybko przeszłaś od planu do realizacji, że efekt jest od razu, Wyszło kapitalnie Masz fajną wizję ogrodu, a linie faliste, to tez moja bajka... Spora ilość przebarwiających się roślin dopełnia całego uroku. Masz sporo roślin, ale wszystko tak gustownie dobrane, że ach... Tylko się zachwycać!!! Dzielna z Ciebie kobietka. Pozdrawiam. U mnie dziś spadł pierwszy śnieg. Kolory poszły spać.


Dzięki za miłe i dopingujące słowa . Widzę że jest nas więcej tych falistych (nie mylić z papużkami ).
Fajnie jak coś można szybko sfinalizować. Ale projekt był prosty jakby nie patrzeć i dużo kombinacji nie było.
Jak zrobię drugi kawałek to może będę wreszcie zadowolona z układu linii rabat. I oby tak zostało . Chociaż nie powiem układanie kostki to całkiem nienajgorsza robota.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies