Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 13:29, 04 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kordina napisał(a)
Ja też zamówiłam na wiosnę supertunie, a dowiedziałam się o nich od Ani na Żuławach:

https://www.ogrodowisko.pl/watek/11574-ania-na-zulawach?page=4


No ślicznie u niej wyglądają. To chyba Bubblegum. Trochę się boję tego koloru bo taki majtkowy trochę ale ta odmiana podobno jest rewelacyjna.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 13:32, 04 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Widzę, że wiosenne przygotowania w pełni
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 17:40, 04 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)
Widzę, że wiosenne przygotowania w pełni


Na razie więcej teorii niż praktyki. No ale w końcu zima jest od planowania i cudowania . Szybciej przeleci.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 18:29, 04 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Nowa12 napisał(a)


Na razie więcej teorii niż praktyki. No ale w końcu zima jest od planowania i cudowania . Szybciej przeleci.


O to to, i bardzo to lubimy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kordina 18:40, 04 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Pozwolę sobie tu wkleić dla potomności o supertuniach co Ania napisała do mnie w swoim wątku, cytuję:

"Bubblegum najlepiej się rozkrzewiają. Nie bój się ciąć. Swoje ciachnęłam o połowę jak przyjechały i obcięte gałązki wetknęłam w ziemię na rabatkach. Pięknie porosły.
Ważne aby je mocno nawozić i podlewać w donicach. Polecam substral burza kwiatów naprzemiennie z planton K
Tylko nie szalej i nie sadź dużo sadzonek w jedną donicę. One naprawdę się mocno zozkrzewiają."
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Nowa12 20:49, 04 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kordina napisał(a)
Pozwolę sobie tu wkleić dla potomności o supertuniach co Ania napisała do mnie w swoim wątku, cytuję:

"Bubblegum najlepiej się rozkrzewiają. Nie bój się ciąć. Swoje ciachnęłam o połowę jak przyjechały i obcięte gałązki wetknęłam w ziemię na rabatkach. Pięknie porosły.
Ważne aby je mocno nawozić i podlewać w donicach. Polecam substral burza kwiatów naprzemiennie z planton K
Tylko nie szalej i nie sadź dużo sadzonek w jedną donicę. One naprawdę się mocno zozkrzewiają."


O super. Dobrze wiedzieć. Ja będę dawać jedną sadzonkę do donicy o śr. 30 cm. Ale jakby mi się gdzieś miejsce na rabacie zwolniło to też pomyślałabym o tym żeby je tam sprobować pouprawiać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:50, 04 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)


O to to, i bardzo to lubimy


U Ciebie i tak zawsze wcześniej wiosna więc masz fajnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
GorAna 22:23, 04 sty 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16016
Oj kusicie dziewczyny, tymi surfiniami
Jak tu wytrzymać jak do wiosny jeszcze bite dwa miesiące
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Magara 23:48, 04 sty 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Nowa12 napisał(a)


Ogładam czasem filmiki Marty Potoczek z Leniwej Niedzieli i ona ma supertunie i w donicach i na rabatach i bardzo je chwali.

Bardzo to dobra informacja
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
MartaCho 07:34, 05 sty 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2140
No i masz Ci los, supertunie wpadły do koszyka U Was też dostawa w kwietniu? Będzie w sam raz
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies