Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 20:52, 05 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Renii napisał(a)
Mam jedną hortensję ogrodową i nie jest to Anabel, którą wykopałam z gruntu na wiosnę i włożyłam do doniczki.
W gruncie się marnowała -w doniczce w tym roku nie będzie kwiatów, ale może w następnym roku już tak- jest zdecydowanie ładniejsza i ma fajne przyrosty.


Nawet nie wiem czy moje ogrodówki mają jakieś pąki bo nie mam do nich dostępu .
Jestem w stanie tylko na taras o kulach wyjść .
Zawsze chciałam mieć płaski ogród i taras i teraz już wiem dlaczego .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Basieksp 21:19, 05 lip 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10261
Ale zobacz, piszesz, że już połowa czasu unieruchomienia nogi za Tobą, wiem słabe to pocieszenie, ale zawsze trochę bliżej niż dalej czasu szybko leci, za chwilę będziesz śmigać po ogrodzie, no na początek powoli, z czasem coraz śmielej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Wiaan 21:38, 05 lip 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5205
Agatka dużo zdrówka dla Ciebie ❤️
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Magleska 21:56, 05 lip 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Aga kuruj się -teraz zdrówko najważniejsze -szkoda ,że tak się podziało ,ale co zrobić ...

dobrze ,że em Ci coś pomaga mógłby fotek parę cyknąć przy okazji
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 22:19, 05 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basieksp napisał(a)
Ale zobacz, piszesz, że już połowa czasu unieruchomienia nogi za Tobą, wiem słabe to pocieszenie, ale zawsze trochę bliżej niż dalej czasu szybko leci, za chwilę będziesz śmigać po ogrodzie, no na początek powoli, z czasem coraz śmielej


To jest jakieś pocieszenie . Chociaż człowiek tak czeka na te ciepłe miesiące bo sezon u nas taki krótki to jeszcze taki spaprany mam w tym roku. Ale co zrobić stało się i już.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:19, 05 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiaan napisał(a)
Agatka dużo zdrówka dla Ciebie ❤️


Dziękuję Anetka .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:40, 05 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)
Aga kuruj się -teraz zdrówko najważniejsze -szkoda ,że tak się podziało ,ale co zrobić ...

dobrze ,że em Ci coś pomaga mógłby fotek parę cyknąć przy okazji


Madzia ja teraz mam chwastowisko nie ogród .
Zawsze narzekałam chyba co roku że róże mi słabo kwitną a w tym roku pięknie zakwitły i co z tego . Przez lornetkę bym musiała oglądać.
Tyle teraz zazwyczaj widzę jak na poniższej fotce . A rodzina zdjęć nie lubi robić więc niewiele ich jest. Ja wiem że mówi się ze ogród zaczeka ale zaniedbania niestety się mszczą i szkoda tego wysiłku który się włożyło.
Jedyne o co eMka proszę to chociaż o wycinanie bylin i róż żeby powtórzyły kwitnienie bo niestety nie mam nikogo z rodziny kto lubi prace ogrodowe .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Ewa777 23:14, 05 lip 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Aga, bardzo współczuję Trzymaj się dzielnie. Odpoczywaj ile się tylko da. Ogród doprowadzisz do porządku w przyszłym roku. Zdrowie najważniejsze
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nowa12 00:05, 06 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ewa777 napisał(a)
Aga, bardzo współczuję Trzymaj się dzielnie. Odpoczywaj ile się tylko da. Ogród doprowadzisz do porządku w przyszłym roku. Zdrowie najważniejsze


Dzięki Ewuś. Wiem, ale jednak szkoda mi tego roku. Taki już typ ze mnie. Ale już nie marudzę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Makao 06:33, 06 lip 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4119
Aga już nie długo. Zleciała już połowa czasu. Widok choć nie duży z tarasu ale jest piękny. Nawet jeśli chwasty rosną to nie szkodzi. Ogród żyje.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies