Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Rojodziejowa 16:38, 14 lip 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Nowa12 napisał(a)


Czytam, czytam. Na wózku udaje mi się też sporo rzeczy przynajmniej domowych ogarnąć. Ostatnio czytam same himalajskie książki . Nie wiem czemu .


W temacie himalajskim... znasz piosenkę "Celina" (imię żony Kukuczki)? Miuosh, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk i Julia Pietrucha? Polecam!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Nowa12 17:40, 14 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Rojodziejowa napisał(a)


W temacie himalajskim... znasz piosenkę "Celina" (imię żony Kukuczki)? Miuosh, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk i Julia Pietrucha? Polecam!


Piosenki nie znam ale oczywiście poszukam i posłucham. Ostatnio czytałam tzn. lektor mi przeczytał "Broad Peak" a wcześniej "Zawsze mówi, że wróci".
Bo ja taka wygodna, że zamiast samemu czytać to aplikacja mi czyta .


Ps. Fajna ta piosenka. Nie wiedziałam, że Julia śpiewa .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anabuko1 08:07, 19 lip 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Hej, jak tam sobie radzisz ?
Ogród czytam żyje swoim życiem i chwasty też
To u mnie tak samo.
Pewnie u mnie już ładu szybko nie będzie.
Tyle prac odłożonych..ech .
Ale do jesieni wydobrzejemy
I po malu coś zrobimy.
Teraz więcej czasu na czytanie .
Choć wolałabym grzebać w ziemi. Ty pewnie też.
Ale trzeba przyjąć życiowe niespodzianki z pokorą.
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nowa12 22:25, 19 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
anabuko1 napisał(a)
Hej, jak tam sobie radzisz ?
Ogród czytam żyje swoim życiem i chwasty też
To u mnie tak samo.
Pewnie u mnie już ładu szybko nie będzie.
Tyle prac odłożonych..ech .
Ale do jesieni wydobrzejemy
I po malu coś zrobimy.
Teraz więcej czasu na czytanie .
Choć wolałabym grzebać w ziemi. Ty pewnie też.
Ale trzeba przyjąć życiowe niespodzianki z pokorą.
Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę


Tak to trzeba przyjąć. Jako nowe doświadczenie życiowe. W mojej rodzinie bliższej i dalszej to już 3 przypadek złamania w tym roku więc u nas nieszczęścia chodzą trójkami .
Bardzo ci współczuję bo przeczytałam Twoją historię. Ja już jestem trochę dalej .
Ale tak jak ci napisałam kości się zrosły ale konieczna jest konkretna rehabilitacja. Ja się z nią jak się okazało spóźniłam ale skąd mogłam to wiedzieć jak ortopeda mi dopiero teraz kazał chodzić na rehabilitację zaskoczony, że noga mi się w kostce nie rusza i nadal jest obrzęk. Na razie jestem po pierwszej wizycie u dobrego fizjoterapeuty.
Przypilnuj sobie tego wcześniej jak tylko będziesz mogła. Ja miałam tylko kilka dni gips potem już ortezę.
Ciężko się znosi takie unieruchomienie ale dasz radę. Ja w deprechę nie wpadłam . Ogrodu mi szkoda bo zarasta chwastami. Ale musi poczekać jeszcze .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:02, 20 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jedną fotkę wrzucę . Lato jest piękne. Zazwyczaj .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anabuko1 08:38, 21 lip 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Nowa12 napisał(a)


Tak to trzeba przyjąć. Jako nowe doświadczenie życiowe. W mojej rodzinie bliższej i dalszej to już 3 przypadek złamania w tym roku więc u nas nieszczęścia chodzą trójkami .
Bardzo ci współczuję bo przeczytałam Twoją historię. Ja już jestem trochę dalej .
Ale tak jak ci napisałam kości się zrosły ale konieczna jest konkretna rehabilitacja. Ja się z nią jak się okazało spóźniłam ale skąd mogłam to wiedzieć jak ortopeda mi dopiero teraz kazał chodzić na rehabilitację zaskoczony, że noga mi się w kostce nie rusza i nadal jest obrzęk. Na razie jestem po pierwszej wizycie u dobrego fizjoterapeuty.
Przypilnuj sobie tego wcześniej jak tylko będziesz mogła. Ja miałam tylko kilka dni gips potem już ortezę.
Ciężko się znosi takie unieruchomienie ale dasz radę. Ja w deprechę nie wpadłam . Ogrodu mi szkoda bo zarasta chwastami. Ale musi poczekać jeszcze .

Aga doskonale cię rozumiem i wspieram.
Masz już bliżej niż ja.
Teraz tylko rehabilitacja dobra.
U mnie też już ogród zarasta. I dużo różnych prac ogrodowych i innych leży odłogiem ,

Ostatnie zdjęcie bardzo ładne.
Hortki, trawki i okazałe jeżówki.
No piękne widoczki wkurza to trochę, trochę smuci. Ale cóż też czytam .Myśli trzeba czymś zająć
Wspieram , przytulam i pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nowa12 09:44, 21 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
anabuko1 napisał(a)

Aga doskonale cię rozumiem i wspieram.
Masz już bliżej niż ja.
Teraz tylko rehabilitacja dobra.
U mnie też już ogród zarasta. I dużo różnych prac ogrodowych i innych leży odłogiem ,

Ostatnie zdjęcie bardzo ładne.
Hortki, trawki i okazałe jeżówki.
No piękne widoczki wkurza to trochę, trochę smuci. Ale cóż też czytam .Myśli trzeba czymś zająć
Wspieram , przytulam i pozdrawiam


Ania i tak jesteś dobra, że potrafisz chodzić o kulach po ogrodzie . Ja po ogrodzie to tylko od czasu do czasu wózkiem przejadę ale i tak tylko na górnej części bo po skarpie nie zjadę .
A ortezę muszę jeszcze 3 tygodnie nosić i nadal na tę stopę stawać nie mogę więc ciągnie się to okrutnie.
Tak więc trzymamy się razem . Ściskam Cię delikatnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 09:46, 21 lip 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Nowa12 napisał(a)
Jedną fotkę wrzucę . Lato jest piękne. Zazwyczaj .


No piękne to lato u Ciebie! Ach!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DariaB 12:36, 21 lip 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Wpadłam zobaczyć co nowego ale takich wieści się nie spodziewałam dużo zdrówka życzę, ogród musi sobie poradzić i poczekać!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Nowa12 15:26, 21 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


No piękne to lato u Ciebie! Ach!


A miało być tak pięknie w tym roku . Takie miałam plany, że dopieszczę wszystko w tym roku. Ech . Życie zawsze spłata nam figla.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies