Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Judith 22:15, 31 lip 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10222
O cholerka! I to jest ogród, w którym nikt nie pracuje od wielu tygodni??? Niesamowite
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Makao 08:32, 01 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4658
No ja też tego nie rozumiem. Cudnie jest. Chyba tym patrzeniem na niego tak zaczarowałaś rabaty.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Helen 08:41, 01 sie 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8394
Aga, jestem pod wrażeniem jak dobrze Ci rosną i nie zanikają jeżówki z grupy sunseekers. Czym nawozisz ziemię?
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 10:39, 01 sie 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)
Aga masz pięknie mogłabym patrzeć na fotki non stop


Dzisiaj od rana pada więc dobrze że udało mi się wczoraj namówić rodzinę do małego ogarniania pod moim czujnym okiem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 10:44, 01 sie 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Judith napisał(a)
O cholerka! I to jest ogród, w którym nikt nie pracuje od wielu tygodni??? Niesamowite


Tak jak zawsze mówicie ogród sobie poradzi bez naczelnego ogrodnika . Chwasty osiągają kosmiczne rozmiary, inwazja ślimaków w porę powstrzymana. Rośliny porosły konkretnie bo ja zawsze tnę w trakcie sezonu a tym razem szaleją.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 10:47, 01 sie 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Makao napisał(a)
No ja też tego nie rozumiem. Cudnie jest. Chyba tym patrzeniem na niego tak zaczarowałaś rabaty.


Wiosną ogarnęłam. A teraz wszystko hula łącznie z chwastami. Ale mąż jak go mocno poproszę coś tam powyrywa. Ostatnio mi przywrotnika ściął, róże wycina po kwitnieniu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 10:53, 01 sie 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Helen napisał(a)
Aga, jestem pod wrażeniem jak dobrze Ci rosną i nie zanikają jeżówki z grupy sunseekers. Czym nawozisz ziemię?


Jeżówek prawie nie nawożę. Tylko wiosną sypnę albo obornik albo jakiś nawóz do kwitnących i tyle. Jakoś jeżowki u mnie rosną bez problemów. Wypadły mi chyba 2 czy 3 szt. Sunseekers Salmon w ciągu 3 lat.
Rainbow, Magenta, Fuchsia i żółta przezimowały wszystkie.
Rainbow mam najdłużej i ani jedna nie wypadła. Ją bardzo lubię.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
April 11:15, 01 sie 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
Życzyłabym sobie żeby mój ogród tak wyglądał. Trudno uwierzyć że nic nie robisz w nim poza nadzorem Może w myśl powiedzenia że Pańskie oko konia tuczy Procentuje praca jaką wcześniej wkładałaś w ogród. Wygląda pięknie.
Cercisa Eternal dawno masz? Zimował? Bo nie pamiętam a właśnie sobie nabyłam dzięki uprzejmości Magleski.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Nowa12 13:55, 01 sie 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
April napisał(a)
Życzyłabym sobie żeby mój ogród tak wyglądał. Trudno uwierzyć że nic nie robisz w nim poza nadzorem Może w myśl powiedzenia że Pańskie oko konia tuczy Procentuje praca jaką wcześniej wkładałaś w ogród. Wygląda pięknie.
Cercisa Eternal dawno masz? Zimował? Bo nie pamiętam a właśnie sobie nabyłam dzięki uprzejmości Magleski.


Może tak jest jak piszesz . Ale wczoraj dorodnego chwasta z połową jeżówki wyciągnęliśmy a pod 3 różami mam wielkie mrowiska więc nadzoru brakuje . Eternala sadziłam jesienią zeszłego roku. Przezimował bez okrywania mimo że to młoda sadzonka była. No ale wiadomo jakie zimy teraz mamy.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
April 14:35, 01 sie 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
A to dobre wieści z tym cercisem
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies