Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

anabuko1 20:14, 13 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Nowa12 napisał(a)


To rozwiązanie bardzo mi się podoba . Zresztą napaliłam się na werbenę i muszę ją mieć. Decyzja zapadła. W tym roku już nie będę kupować bo jak nie zimuje to chyba bez sensu ale w przyszłym roku na 100%.
Nie usuwaj proszę zdjęcia . W realu werbeny nie mam.

Pięknie ci kwitnie.Mnie ona coś jie lubi.I nie rośnie u mnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nowa12 20:19, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
Przytuptałam z rewizytą i kawał dobrej roboty zrobiliście przejrzałam cały wątek i zmiana niesamowita, po tujach najbardziej widać elegancko i gęsto, na jeżówki chwilowo się obraziłam, zobaczymy czy w przyszłym sezonie troszkę odpokutują hortensje są wdzięczne i u mnie lubią rosnąć tak jak różaneczniki

Buziaki


Miło, że zajrzałaś. Nie obrażaj się na jeżówki bo superowe są .
Hortensje oczywiście też lubię jak prawie każdy ale jednak wymagają trochę zachodu a zwłaszcza ogrodówki - piękne ale przemarzają.
To chyba musisz mieć kwaśno skoro kwasoluby cię lubią .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:22, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
anabuko1 napisał(a)

Pięknie ci kwitnie.Mnie ona coś jie lubi.I nie rośnie u mnie


A to nie jest taka roślina bezproblemowa co rośnie u każdego?
Może Ania spróbuj jeszcze jedno podejście . U Ciebie wszystko pięknie rośnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:34, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A w ogóle im bliżej jesieni to jakieś zniechęcenie mnie ogarnia. Nie chce mi się nawet do ogrodu wyłazić mimo, że ładna pogoda. Wczoraj na chwilę wyszłam ale widać, że już sezon się kończy.





____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Makao_J 21:00, 13 wrz 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Nie jesteś sama. Mi też odechciewa się wychodzić do ogrodu jak pogoda się paskudzi.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kim 21:21, 13 wrz 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)
A w ogóle im bliżej jesieni to jakieś zniechęcenie mnie ogarnia. Nie chce mi się nawet do ogrodu wyłazić mimo, że ładna pogoda. Wczoraj na chwilę wyszłam ale widać, że już sezon się kończy.






Piękne widoki jesień tuż,tuż

A mnie też ogarnia zniechęcenie ogrodowe takie miałam plany jesienne i chyba nic z nich nie będzie


____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Nowa12 21:34, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja Bożenko jeszcze zamówiłam rozchodniki i mają przyjść w poniedziałek ale totalnie mi się nie chce już nic sadzić. Nie wiem jak się zmobilizuję.
EMka muszę namówić jeszcze do odchwaszczenia trawnika bo jeszcze tego nigdy nie robiliśmy a trawnik woła o pomstę do nieba .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kim 21:42, 13 wrz 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)
Ja Bożenko jeszcze zamówiłam rozchodniki i mają przyjść w poniedziałek ale totalnie mi się nie chce już nic sadzić. Nie wiem jak się zmobilizuję.
EMka muszę namówić jeszcze do odchwaszczenia trawnika bo jeszcze tego nigdy nie robiliśmy a trawnik woła o pomstę do nieba .


To tak jesteś dobra , że jeszcze coś zamówiłaś ja tylko wlokę się tam i z powrotem nic nie robiąc

Może to ten wrzesień tak działa znowu na nowo szkoła tu zawieść ,a jak zawiozłaś to musisz przywieź ,a to strój na w-f a to zadanie ,zebranie itd

A w pracy też ciężko
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Anda 21:59, 13 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33347
Pięknie masz nadal Jesienne zniechęcenie znam rownież. Już też rzadziej wychodzę do ogrodu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 23:28, 13 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)

To tak jesteś dobra , że jeszcze coś zamówiłaś ja tylko wlokę się tam i z powrotem nic nie robiąc

Może to ten wrzesień tak działa znowu na nowo szkoła tu zawieść ,a jak zawiozłaś to musisz przywieź ,a to strój na w-f a to zadanie ,zebranie itd

A w pracy też ciężko


Jakbyś o mnie pisała . Szkoła - pierwsza klasa, szykowanie śniadań, stroje a to na w-f a to na pływanie, zawieźć, przywieźć, pierwsze płacze - szkoła jest be..., drugie zebranie, już zadania domowe itp. itd.
Trzeba to przeżyć . Ale w związku z tym już nic mi się nie chce a poza tym ciemno się robi już tak wcześnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies