Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 22:21, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
Ja mam jeszcze tyle roboty do zrobienia na podwórku ze hej.. dziś zrobiłam już część, zrobiłabym coś jeszcze ale idę na urodziny i wypadało by się trochę ogarnąć do tego czasu, wiec nic więcej dziś nie zrobię w poniedziałek powinny być cebulki wiec jakieś 500 sztuk do wsadzenia... a dzień coraz krótszy i zimniejszy jedynie sobotę mogę wykorzystać na maxa.. oby pogoda dopisała bo jeszcze mam jedna rabatę do zrobienia na cito


No to niezłe plany jeszcze masz . Baba z powerem .
500 cebulek to dla mnie ilość nie do ogarnięcia rozumem i ręcami .
Ja się wypisałam z tulipanków z czystego lenistwa. Nawet czosnki w tym roku wykopałam. Do mnie idzie jeszcze kilkanaście roślinek i muszę je zakopać także też jeszcze nie poleżę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:12, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A to mój mini sad bez ładu i składu: duże, małe, duże, małe, na pniu, nie na pniu. I ten slalom przy koszeniu .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:19, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ile ja mam tego trawnika. Normalnie pole golfowe .


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 19:22, 15 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
To nie koś pod drzewkami. Zostaw taki podłużny pasek, tak jak drzewka rosną i będziesz miała tam taką niby łączkę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:23, 15 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Trawnika dużo, rzeczywiście, ładny, zieloniutki. Dajesz radę z podlewaniem?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 19:28, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dlaczego weekendy trwają tylko 2 dni. Kto to wymyślił?


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:34, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)
To nie koś pod drzewkami. Zostaw taki podłużny pasek, tak jak drzewka rosną i będziesz miała tam taką niby łączkę


A wiesz, że to dobry pomysł. Może by to pociągnąć równo jak rabatę chociaż ja mam same łuki i coś tam z przodu posadzić. Ale co pasuje do sadu? .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:40, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:46, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)
Trawnika dużo, rzeczywiście, ładny, zieloniutki. Dajesz radę z podlewaniem?


Ten rok był całkiem dobry dla trawnika mimo, że deszczu było mało. Nie podlewamy go bo jest go po prostu za dużo. Na dole daje radę. Tam jest więcej wilgoci. Jeszcze nam się cały basen wylał w tym roku .
Na górze dwa razy była sahara a tak to był całkiem znośny.
Natomiast jest to wielkie chwastowisko ale jak ma nie być jak my ani razu przez 5 lat go nie odchwaszczaliśmy. Kupiłam wreszcie Starane i będziemy pryskać.
Myślę, że trawy niewiele zostanie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 19:47, 15 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Nowa12 napisał(a)


A wiesz, że to dobry pomysł. Może by to pociągnąć równo jak rabatę chociaż ja mam same łuki i coś tam z przodu posadzić. Ale co pasuje do sadu? .


Wszystko co dzikie i jednoroczne O drobnych kwiatkach, np. Knautia macedonica, Scabiosa, firletki Cebulowe to np. Scilla siborica, Anemone blanda, niskie narcyzy lub tulipany botaniczne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies