Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

basia3012 23:08, 01 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Juzia napisał(a)


Hahaha!

Myślę, że tu na forum ktoś by się jeszcze znalazł

I ja też.

Sylwio, dobrze, że ktoś oprócz Was zauważył problem podtopień. To już mały krok do przodu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 23:08, 01 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
jolanka napisał(a)
Świetnie, ze gmina zaczyna cokolwiek robić. Jeśli mieszkańcy rzeczywiście się przejmą i oddadzą część swoich gruntów to może sytuacja się choć trochę odmieni. Oby

Oby
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:09, 01 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
basia3012 napisał(a)

I ja też.

Sylwio, dobrze, że ktoś oprócz Was zauważył problem podtopień. To już mały krok do przodu.

Nie da się nie zauważyć skoro większość Gminy pływa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gocha 08:32, 02 lip 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Sylwia jeżeli te ostatnie zdjęcia to już po ulewach to naprawdę masz sie jeszcze czym cieszyć. Pieknie jest naprawdę. No a teraz światełko w tunelu widoczne. Miejmy nadzieję że nie zgasnie. Buziaki A te pomidorki to z gruntu już ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
KasiaBawaria 08:34, 02 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jakiego penstemona masz u siebie?
____________________
Zapraszam na kawe
sylwia_slomc... 08:50, 02 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Gocha napisał(a)
Sylwia jeżeli te ostatnie zdjęcia to już po ulewach to naprawdę masz sie jeszcze czym cieszyć. Pieknie jest naprawdę. No a teraz światełko w tunelu widoczne. Miejmy nadzieję że nie zgasnie. Buziaki A te pomidorki to z gruntu już ?

Gosiu ja mam bardzo długi ogród, i na reszcie nie zalanej poza tym, ze znowu zarasta chwastem to cieszy....czy my w tym sezonie od chwastu ani na chwilę nie odpoczniemy...??? Znowu pada więc będą rosły od nowa
Wczoraj Chłopakom udało się skosić połowę ogrodu, dziś już by nie było jak. Ja przycięłam glicynię( już szykuje się do kwitnienia- pączki puszcza)i klona flamingo, oraz rozsypałam po ogrodzie cały kg granulatu dla ślimatych. Zagłada z nimi, języczkę prawie do zera zjadły, nawet po asfalcie łażą na drodze, bleee. Pomidorki z inspektu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:51, 02 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
KasiaBawaria napisał(a)
Jakiego penstemona masz u siebie?

Żebym to ja wiedziała....nawet nie pamiętam czy kupiłam czy od Kogoś dostałam żeby dopytać, wiem jedynie, że penstemon i że wieloletni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 09:37, 02 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Jeżeli w te wakacje zawitam w okolice Krakowa, to będę bardzo mocno się do Ciebie uśmiechać i wpraszać na kawę. Bardzo chciałbym zobaczyć Wasz ogród na żywo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Urszulla 09:46, 02 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
sylwia_slomczewska napisał(a)





Też zaczynam się cieszyć dębolistną i anabelką
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Roocika 09:49, 02 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sylwia, na zdjęciach nie widać strat, jest pięknie (ale domyślam się, że dużo pracy jednak po zalaniu)
Ślimaki są ohydne, u nas też się "przechadzają", wszędzie.
Przedwczoraj mój mały synek jednego grubasa wziął w rączkę i przyszedł z nim do mnie. Wszczęłam taki alarm, że może już nie będzie ruszał
Mam nadzieję, że jakieś rozwiązania przeciwpowodziowe gmina wcieli w życie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies