Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 13:33, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
edi75 napisał(a)


Ja mam przywrotnik ostroklapowy ale on duzy nie rośnie...rozkłada się,ładnie zatrzymuje rosę i krople deszczu

A jaką wysokość miał max z kwiatkami? Bo jak z nimi nie wysoki to uśmiecham się o siewki gdybyś miała i mogła się podzielić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
edi75 14:02, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2061
A jaką wysokość miał max z kwiatkami? Bo jak z nimi nie wysoki to uśmiecham się o siewki gdybyś miała i mogła się podzielić


Sylwia myslę ze max to 30-40 cm ..on się troche pokłada wiec te kwiatki czasem tez leża...Oczywiście...masz u mnie siewki na bank...zobacze jeszcze jak bedzie w pełni czy mie ma jakis młodych sadzonek to było by szybciej.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Mgduska 15:10, 20 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
sylwia_slomczewska napisał(a)

Żyrafowa zmieni ciut kształt w tym roku


Jam ci jest matką chrzestną Twojej żyrafowej i jak to matka chrzestna czuję osobisty związek z tą rabatą, jak z dzieckiem - niby nie moje, ale trochę moje więc musisz mi tu wszystko relacjonować, Sylwia
____________________
Sałatka pokrzywowa
kasiek 15:14, 20 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
A lepiężnik? Albo ziarnopłon? One dobre na zalewane miejsca.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Basieksp 15:33, 20 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10249
Lepiężnik nawet ładnie wygląda, był w jednym odcinku Maja w ogrodzie, miał ogromne liście, fajnie wyglądał
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 19:00, 20 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sylwia, wstawiłam fotki u siebie na stronie 229, niestety nie znalazłam zdjęcia z synkiem (może to było jakieś zdjęcie z córką i mi się coś pomieszało ).

Mimo wszystko go lubię
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 21:02, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
edi75 napisał(a)
A jaką wysokość miał max z kwiatkami? Bo jak z nimi nie wysoki to uśmiecham się o siewki gdybyś miała i mogła się podzielić


Sylwia myslę ze max to 30-40 cm ..on się troche pokłada wiec te kwiatki czasem tez leża...Oczywiście...masz u mnie siewki na bank...zobacze jeszcze jak bedzie w pełni czy mie ma jakis młodych sadzonek to było by szybciej.

To byłby idealny, dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:05, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Mgduska napisał(a)


Jam ci jest matką chrzestną Twojej żyrafowej i jak to matka chrzestna czuję osobisty związek z tą rabatą, jak z dzieckiem - niby nie moje, ale trochę moje więc musisz mi tu wszystko relacjonować, Sylwia

Madziu bardziej będzie obejmowała wokół placyk z ogniskiem, bo placyk też ciut kształt zmieni. Jak będziemy działać z nią to relacja będzie, kiedy to się wydarzy nie wiem, na razie musimy ogarnąć po zimie ogródI dokończyć malowanie w warzywniku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:08, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
kasiek napisał(a)
A lepiężnik? Albo ziarnopłon? One dobre na zalewane miejsca.

Lepiężnik już tam mam A ziarnopłon po kwitnieniu zanika, nie spełni swej roli Dziś dosadziłam tam fiołków leśnych i tych moich białych z niebieskim oczkiem, one ładne calutki rok zadarnią ziemię, ułudkę mam obiecana, lepiężnika teżDosadziłam też dzisiaj trawki od Joasi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:09, 20 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Basieksp napisał(a)
Lepiężnik nawet ładnie wygląda, był w jednym odcinku Maja w ogrodzie, miał ogromne liście, fajnie wyglądał

Ale jest ekspansywny jak ma dobre warunki wodne, a u mnie ma, ja go ograniczam bo by wszystko zarósł
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies