Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 19:45, 26 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Nowa12 napisał(a)
Ty Sylwia zawsze masz coś ciekawego do pokazania jak kolejne odcinki w filmie. Ciągle się coś dzieje. A z rokiem w ogrodzie to już w ogóle super sprawa. Oglądam kazdy odcinek na vod więc na pewno nie przegapię .

Bo u nas stale coś się dzieje Dziś popołudniu odpoczywam...mam spadek formy, chyba związany z pogoda, ale się cieszę bo choć troszkę podlewa z nieba nie muszę ja
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alicja169 19:54, 26 lip 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Sama nie wiem co skomentować w pierwszej kolejności Ogród widziany innymi oczami tzw. cudzymi jest imponujący świetne ujęcia Ale też Twoje fotki Sylwia są fantastyczne, ten zielony potworek super ujęcie! znakomicie pozuje!.
W kolejności dalie - prześliczne. U mnie w tym roku kiepskie, sporo mi wypadło, teraz ślimaki niszczą kolejne egzemplarze.
Trochę deszczu również u mnie dzisiaj popadało, to wielka ulga dla roślin i dla nas.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Agatorek 21:05, 26 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Sylwia, Asia bardzo fajnie pokazała Twój ogród, niektóre miejsca jakby zupełnie nowe były . Pięknie ❤️

Leoś to super model .

Fioletowa dalia zacytowana przez Bożenkę (Kordinę) jest fantastyczna!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Betka 22:22, 26 lip 2022


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dziękuję za miłe spotkanie było bardzo wesoło.Ogrod masz długaśny! Idąc przez niego na każdym kroku można coś znaleźć!
Oto kilka ujęć ogrodu widzianego moimi oczami
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Basieksp 22:32, 26 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
Ale Leos ma piękną sesję Lara niech żałuję, bo też jest śliczna a nowy gołąb, to chyba pawik, mój ojciec był zapalonym gołebiarzem, miał dużo różnych, pawiki też, a na koniec miał same pocztowe, a u nas czasami zabłąka się jakiś z lotów, nocuje na balkonie a rano go już nie ma
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Betka 22:33, 26 lip 2022


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Urszulla 22:57, 26 lip 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Piękne aranżacje, nawet nie widać efektów suszy. A Leoś ma rewelacyjne zdjęcia , tylko w ramki oprawić
I dalii się w tym roku doczekałaś
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Rojodziejowa 09:17, 27 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8688
Właśnie czekałam jeszcze na fotki od Beaty i Agnieszki. Ciekawa byłam, co na nich będzie

Sylwia, chcę od mamy trochę paproci zabrać. Czy jak będę wykopywać teraz, to lepiej je ściąć?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
sylwia_slomc... 10:54, 27 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Alicja169 napisał(a)
Sama nie wiem co skomentować w pierwszej kolejności Ogród widziany innymi oczami tzw. cudzymi jest imponujący świetne ujęcia Ale też Twoje fotki Sylwia są fantastyczne, ten zielony potworek super ujęcie! znakomicie pozuje!.
W kolejności dalie - prześliczne. U mnie w tym roku kiepskie, sporo mi wypadło, teraz ślimaki niszczą kolejne egzemplarze.
Trochę deszczu również u mnie dzisiaj popadało, to wielka ulga dla roślin i dla nas.

Alicjo ja ze ślimakami od wiosny o dalie walczyłam, co podrosły z ziemi to były zjedzone, dlatego teraz mi tak późno kwitnienie zaczynają Ten żuczek na jednej z nich ładnie pozujący wspaniale pylniki wyjadał, nie wiedziałam do tej pory, ze dalie maja tylu smakoszy w naturze, dwa lata temu karczownik wyjadał mi bulwy w ziemi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:02, 27 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Agatorek napisał(a)
Sylwia, Asia bardzo fajnie pokazała Twój ogród, niektóre miejsca jakby zupełnie nowe były . Pięknie ❤️

Leoś to super model .

Fioletowa dalia zacytowana przez Bożenkę (Kordinę) jest fantastyczna!

Ta dalia to tegoroczna, ale już ją pokochałam, śliczna jest
Jak Leosia ostatnio szczotkowałam to sobie myślałam o twoich futrach ile z nimi masz roboty przy czesaniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies