Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 19:29, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
sierotka napisał(a)
Masakra Sylwio nie wiem co powiedzieć brakuje słów ,może tylko tyle ,że to szczęście ze jesteście cali ,ze budynkom mieszkalnym nic się nie stało

Do gospody zaczęło przesiakać wylewką i ścianami po obwodzie, całe szczęście, że do wylewki dodawaliśmy szkła wodnego jako izolacji, bo nie najgorzej jest na razie, chodniki były zwinięte bo miałam trzepać na niedzielę....teraz będą czekac aż wylewka wyschnie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:29, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
dana1s napisał(a)
Sylwuś nic nie będę pisała Jedynie mogę Cię przytulić!!

Rozumiesz Danusiu i ja tulam Was bo macie podobnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:30, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
AgnieszkaW napisał(a)
Sylwio, tulę mocno... U nas też rzeka przybrała kilkakrotnie, naniosło mnóstwo śmieci, gałęzi itp., ale warzywnika na szczęście nie zalała. Mała rzeczka płynęła (woda z drogi) przez ogród, zgarniając korę z rabat, ale to 'pikuś' w porównaniu z Tobą...

Aguś współczuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 19:37, 23 maj 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Sylwia nie wierzę...tyle pracy!!! Ale cóż,na wiele że czy nie mamy wpływu... oby zdrowie było...
Myślami wspieram...trzymajcie się...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 19:37, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Gardenarium napisał(a)
U nas też leje mocno, wszystko się kładzie, ale na szczęście woda ma gdzie odpływać.
Obeschnie i dacie radę

Danusiu nie wiem czy się z tego mułu wygrzebiemy szybko. 15 cm swieżego mułu zostało na rabatach i boisku chłopaków, woda stoi po kostki w rabatach. Drzewka mają szyjki wysoko pod mułem, części roślin szczególnie wysianych nie odzyskam już, w tym szarłatów od Ciebie
W chacie wylało ponad podłogę, musimy wszystko wynosić, myć i suszyć. Kapliczkę koło altanki przewróciło, połamało róże i byliny.
ale sąsiedzi potracili uprawy całe.....

My musimy z mułu odgrzebać drzewka, byliny, ścieżki, kamień z rabat mam na trawnikach, korę też, ryczę dziś cały dzieńJak nie ja normalnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:38, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
anpi napisał(a)
Sylwia nie wierzę...tyle pracy!!! Ale cóż,na wiele że czy nie mamy wpływu... oby zdrowie było...
Myślami wspieram...trzymajcie się...

To prawda, niestety eMusia i strszego syna cos rozkładać zaczyna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ryska 19:44, 23 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Aż nie wiem co napisać...ściskam mocno.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Urszulla 19:44, 23 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Spodziewałam się takich widoków. Na szczęście woda odpływa na sąsiedni teren. Wiadomo że najmłodsze siewki i sadzonki ucierpią ale trzon ogrodu jest mocno zakorzeniony, nic mu nie będzie- pięknie urośnie warzywnik też da radę a w tej części bardzo zalanej coś nowego wymyślisz.
Trzymaj się dzielnie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 19:46, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
ryska napisał(a)
Aż nie wiem co napisać...ściskam mocno.

Ja nie wiem co robić....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:47, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Urszulla napisał(a)
Spodziewałam się takich widoków. Na szczęście woda odpływa na sąsiedni teren. Wiadomo że najmłodsze siewki i sadzonki ucierpią ale trzon ogrodu jest mocno zakorzeniony, nic mu nie będzie- pięknie urośnie warzywnik też da radę a w tej części bardzo zalanej coś nowego wymyślisz.
Trzymaj się dzielnie

Jak patrzę w TV to widzę dokładnie to samo co u mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies