Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Doranma 21:05, 23 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Pomysły przyjdą, zobaczysz, jak tylko woda i emocje opadną ... Gorszy wydaje mi się ten muł, niż woda. Z drugiej strony to bardzo żyzny materiał, warto by go było jakoś sensownie wykorzystać skoro już jest. Zastanawiam się czy tam gdzie rośnie trawa nie warto by go było wymieszać np.glebogryzarką z rodzimym podłożem i ponownie posiać trawę.
Postaraj się wyspać, rano przychodzą do głowy dobre rozwiązania ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anbu 21:10, 23 maj 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Przykro się ogląda takie widoki
____________________
Ania Ogród Ani :)
Gruszka_na_w... 21:12, 23 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Matko jedyna, serce się kraje. Współczuję ogromnie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 21:15, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Doranma napisał(a)
Pomysły przyjdą, zobaczysz, jak tylko woda i emocje opadną ... Gorszy wydaje mi się ten muł, niż woda. Z drugiej strony to bardzo żyzny materiał, warto by go było jakoś sensownie wykorzystać skoro już jest. Zastanawiam się czy tam gdzie rośnie trawa nie warto by go było wymieszać np.glebogryzarką z rodzimym podłożem i ponownie posiać trawę.
Postaraj się wyspać, rano przychodzą do głowy dobre rozwiązania ☺

Już dwie noce śpię mało co bo mi oknem wodę sączy do pokoju i szmaty muszę zmieniać na parapecie, a okna mam nie stare i "nowoczesne"
wyśpię sie o ile nie będzie padać, a na to się nie zanosi niestety
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 21:24, 23 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Smutno mi bardzo jak patrzę na to co Was spotkało...zaklinam ten deszcz, w sobotę to już mają założyć te ulewy...
Ściskam.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
tulucy 21:28, 23 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Sylwia jeszcze będzie przepięknie - bo kto jak nie Wy i wszyscy Wasi Przyjaciele

Wiem, masakra jest, na początku załamanie, ale potem rękawy podwijamy i do roboty się bierzemy, z nowymi, lepszymi rozwiązaniami...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anusia 21:53, 23 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Sylwia bardzo mi przykro. Jak pokazałaś pierwsze podtopienie to powiem szczerze nie myślałam, że może być jeszcze gorzej. Smutno mi bardzo.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
sylwia_slomc... 22:19, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Agania napisał(a)
Smutno mi bardzo jak patrzę na to co Was spotkało...zaklinam ten deszcz, w sobotę to już mają założyć te ulewy...
Ściskam.

Soboty też się boję Agatko bo fala kulminacyjna na wisle ma wtedy iść , a Wisła blisko nas i choć bezpośrednio nam nie zagraża to gdyby groziło przelanie lub przerwanie wałów na Niepołomice to będą wysadzać od naszej strony i choć nas pagórki chronią to obawiam się cofki rowem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:20, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
tulucy napisał(a)
Sylwia jeszcze będzie przepięknie - bo kto jak nie Wy i wszyscy Wasi Przyjaciele

Wiem, masakra jest, na początku załamanie, ale potem rękawy podwijamy i do roboty się bierzemy, z nowymi, lepszymi rozwiązaniami...

Pewnie tak bedzie jak piszesz, ale na tą chwilę właśnie zaczęło lać ponownie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:21, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Anusia napisał(a)
Sylwia bardzo mi przykro. Jak pokazałaś pierwsze podtopienie to powiem szczerze nie myślałam, że może być jeszcze gorzej. Smutno mi bardzo.

Też nie myślałam Anusiu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies