Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 23:15, 20 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
W łące też kwitnie


Ewa mimo, ze marniuśka i dopiero sie zbiera po poprzednim sezonie to kwiatuszka puściła

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
karlos 08:13, 21 cze 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
nie wchodziłem chyba 2-3 na ogrodowisko, a w powiadomieniach "doświadczalnia 61 postów" "Ranczo 58 postów" itd kobiety jak za wami nadążyć

Piękny kolorowy busz się zrobił w ogrodzie
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Dorota123 09:52, 21 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Warzywnik masz wzorcowy, ja dziś poszłam zrobić porządek w swoim. Nie dałam rady, mamy tak dużo komarów, że po prostu nie da się.
Różyczki masz śliczne, a w ogóle to Wasz ogród zachwyca przez cały sezon. Mam nadzieję zobaczyć to wszystko na własne oczy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 09:53, 21 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Ja w niektórych wątkach miewam więcej do nadrobieniaPrzez co nie wyrabiam szczególnie w sezonieDziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:56, 21 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Dorota123 napisał(a)
Warzywnik masz wzorcowy, ja dziś poszłam zrobić porządek w swoim. Nie dałam rady, mamy tak dużo komarów, że po prostu nie da się.
Różyczki masz śliczne, a w ogóle to Wasz ogród zachwyca przez cały sezon. Mam nadzieję zobaczyć to wszystko na własne oczy.

Dorotko róże już kończą pierwsze kwitnienie, naparstnice też, ale wchodza na tapetę kolejne gwiazdy, mam nadzieję bedzie ciekawie, ja plewiłam w te upału w wiatrówce inaczej nie dało sie wejść. Mam nadzieję, że choć ciut wiatru będzie bo wtedy tak nie latają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Doranma 11:22, 21 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)


Co to za ślicznotka?
Róże masz oszałamiające!!! Tak zdrowe i dorodne krzaki, a do tego obsypane kwieciem ☺ Jakim nawozem je tak skutecznie dokarmiasz?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 11:24, 21 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
I jeszcze chciałam zapytać, co to za odmiana czosnku, który teraz u Ciebie kwitnie? Olbrzymi był w maju, a teraz?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anabuko1 13:43, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
sylwia_slomczewska napisał(a)




Prześliczne róże. A ta ostatnia cudna.
wiesz może co to za odmiana ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 20:15, 21 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Doranma napisał(a)


Co to za ślicznotka?
Róże masz oszałamiające!!! Tak zdrowe i dorodne krzaki, a do tego obsypane kwieciem ☺ Jakim nawozem je tak skutecznie dokarmiasz?

Ta na fotce to parenian bluepnąca, delikatnie pachnąca, podobno kwitnie cały sezon od czerwca. Mam ją pierwszy rok.

Moje róże dostały w tym sezonie mieszankę obornika granulowanego kurzeńca z owczym i bydlecym. Końcem marca i od tamtej pory nic
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:24, 21 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Doranma napisał(a)
I jeszcze chciałam zapytać, co to za odmiana czosnku, który teraz u Ciebie kwitnie? Olbrzymi był w maju, a teraz?

Ten co u mnie teraz kwitnie mam zapisany jako
czosnek purple sensation
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies