Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 21:45, 10 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Ania111 napisał(a)
Sylwia ,

Tak masz pięknie i jeszcze chcesz zmienić ?

Aniu nie mam wyjścia muszę oczko zabezpieczyć przed zalewaniem...przynajmniej spróbować, bo po lipcowej powodzi po brzeg zamulone
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 15:04, 11 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21810
sylwia_slomczewska napisał(a)

Aniu nie mam wyjścia muszę oczko zabezpieczyć przed zalewaniem...przynajmniej spróbować, bo po lipcowej powodzi po brzeg zamulone


Pewnie musisz coś zrobić bo oczko oczkiem w głowie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 17:20, 11 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Urszulla napisał(a)


Pewnie musisz coś zrobić bo oczko oczkiem w głowie

Dokładnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Figaro 18:36, 11 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Ania111 napisał(a)
Sylwia ,

Tak masz pięknie i jeszcze chcesz zmienić ?


Ja tez w to sie wepne jesli mozna. I nie tylko jeden z najwiekszych ale i najladniejszych tak powiem.
Figaro 18:39, 11 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Dla mnie oczywiscie . Zeby innym przykro nie bylo bo wszyscy sa dumni ze swoich ogrodow. Nie powinno sie tak pisac bo tu ogrod ogrodowi nie rowny. Kazdy piekny i na swoj sposob niepowtarzalny. Ale dla mnie Sylwi ogrod jest bardzo ladny.
Figaro 19:21, 11 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
I jeszcze chce powiedziec ze oczywiscie z tych watkow co widzialam bo jest ich przeciez bardzo duzo i nie wszystkie obejrzalam.
Figaro 19:41, 11 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Skleroza nie boli ale trzeba sie nachodzic. Chcialam sie Ciebie zapytac o cos. Dostalam taki duzy i ulamany kwiat od rozchodnika i co teraz ? Wsadzilam go do wazonu bo ladny jest ale moze dal by sie ukorzenic. To wsadzic go do ziemi albo ? I on sie przyjmie ?Taki duzy jest od lokcia do reki i ladny kolor kwiatow jest.
sylwia_slomc... 19:57, 11 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Bardzo nam miło

Co do rozchodnika to z tego co kiedyś Danusia pisała gdzies na forum można nawet ukorzenić z samych listków. Nie wiem czy ta łodyga co ja dostałaś ma tylko kwiat czy listki też.
Jeśli ma listki to bym próbowała z listków i oczywiście w domowych warunkach bo inaczej po zimie będzie tylko sterczeć łodyga suchaW ziemi z piaskiem bym ukorzeniała, listki z piętką spróbuj oderwać i dać w ziemię, a jak masz ich kilka( w sensie listków na łodydze) to część bym próbowała z listków, a cześć z łodygi z listkami....zawsze to większe szanse na dwa sposoby
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElaS 20:25, 11 paź 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ziemię mamy doś bogatą więc jak tylko wody nie brakuje to rosliny w górę śmigają, niektóre za bardzo w górę inne na szerokość, ale lepiej tak niż gdyby miały w miejscu stać

I to Dar. Ja w tych moich piachach, żeby coś posadzić, muszę zaopatrzyć, żeby w ogóle urosło
____________________
Malwowy ogród
Gosialuk 20:21, 13 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
I ja zaglądam. W oczy brzozy mi się rzuciły - takie duże już. Zmienia się u Ciebie za każdym razem jak zajrzę.
Pozdrawiam
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies