Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 13:22, 08 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
sylwia_slomczewska napisał(a)
"Długa" w moich ulubionych kolorach

I moich
Sasanki są urocze, muszę je podzielić żeby się bardziej zapuchacić
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
sylwia_slomc... 13:33, 08 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Patrząc na Twój przedogródek ja nabieram za Ciebie pewności, że chcesz To tak apropo pytania Asi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mikina34 13:55, 08 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
sylwia_slomczewska napisał(a)
Patrząc na Twój przedogródek ja nabieram za Ciebie pewności, że chcesz To tak apropo pytania Asi

Hihihi, Sylwuś, Ty wiesz co mi w duszy gra
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowa12 13:58, 08 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mikina34 napisał(a)
Majówka na Majówce

Szerokie kadry, żeby nie było, ze samo przyzwoite pokazuję (Agatko, do Ciebie piję )



Nie wiedzieć czemu też sobie pomyślałam, że to może jakaś aluzja do mnie jest czy cuś ... .
A te Twoje szerokie kadry robią wrażenie. Przestrzeń, przestrzeń i jeszcze raz pieniądze . Które trzeba wydać na zagospodarowanie takiej przestrzeni .
Ale i tak już masz ładnie i tyle drzew, co to u mnie w zasadzie żadnego konkretnego.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
mikina34 14:22, 08 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)

Nie wiedzieć czemu też sobie pomyślałam, że to może jakaś aluzja do mnie jest czy cuś ... .
A te Twoje szerokie kadry robią wrażenie. Przestrzeń, przestrzeń i jeszcze raz pieniądze . Które trzeba wydać na zagospodarowanie takiej przestrzeni .
Ale i tak już masz ładnie i tyle drzew, co to u mnie w zasadzie żadnego konkretnego.


Przestrzeń i pieniądze, trafiłaś w punkt Tych drzew to jeszcze i tak niezbyt dużo, sporo widać z zapożyczonego krajobrazu, te co rosną to bardziej po bokach i jeszcze niewielkie, a jest co zasłaniać.
Ja wzdycham do Twoich śliw
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mrokasia 14:25, 08 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Monia, no ja Ci powiem, że Ty już kawał ogrodu masz! W szerokich kadrach tego tak nie widać, bo rabaty nikną przy tych połaciach trawnika ale z bliska jak najbardziej.
Tak mi przyszło do głowy, że mniej więcej w połowie działki aż się prosi o jakąś małą architekturę - jakąś altanę lub placyk wypoczynkowy, z elementem wodnym albo z ogniskiem. Coś co byłoby wysunięte nieco na środek i dzieliłoby przestrzeń. Może tam gdzie masz ten mini zagajnik (brzozowy???). Muszę wrócić do planów bo już nie pamiętam co i jak tam było. Pamiętam tylko, że musisz mieć w miarę prosty przejazd przez działkę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mikina34 15:07, 08 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
mrokasia napisał(a)
Monia, no ja Ci powiem, że Ty już kawał ogrodu masz! W szerokich kadrach tego tak nie widać, bo rabaty nikną przy tych połaciach trawnika ale z bliska jak najbardziej.
Tak mi przyszło do głowy, że mniej więcej w połowie działki aż się prosi o jakąś małą architekturę - jakąś altanę lub placyk wypoczynkowy, z elementem wodnym albo z ogniskiem. Coś co byłoby wysunięte nieco na środek i dzieliłoby przestrzeń. Może tam gdzie masz ten mini zagajnik (brzozowy???). Muszę wrócić do planów bo już nie pamiętam co i jak tam było. Pamiętam tylko, że musisz mieć w miarę prosty przejazd przez działkę.

Właśnie w celu podzielenia przestrzeni i złamania tego pasa trawy posadziłam strzępka, on na razie jest mikrusem i ginie w tle. Na zdjęciach tego nie widać, ale w rzeczywistości wszerz jest tylko 16,5m czyli wcale nie tak dużo, zakładając, że przez środek musi być ok 5m przejazd.
Aktualnie miejsce na ognisko jest za zagajnikiem brzozowym co nie znaczy, ze musi tam zostać
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
deszczowymaj 19:26, 08 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Monia no no no ..ale ładnie masz Ci powiem
kanciki wykonane zawodowo,od razu robi się porządeczek, no nie?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
gogo 22:48, 08 maj 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Moniu, nie wiem, co Ty chcesz zmieniać w ogrodzie, przecież masz cudnie
Dodałabym jakąś architekturę / jak u Sylwii / i już by nie wydawało Ci się, że jest pusto.
Drzewa urosną szybciej niż myślisz
Świetny kolor tulipanów, mam tylko jedną kępkę czerwonych, mus to zmienić.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Kociamama 09:16, 09 maj 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Przedogródek śliczny Miziaki do miziania
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies