Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

anka_ 20:55, 06 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
mikina34 napisał(a)
Nareszcie udało mi się dostać derenie Ivory Halo, jupiii

To czekam na zimowe fotki.

Toszka napisał(a)


Ze Stellą wiem jedno - jak ma sucho to też jest mini (10-15cm), a jak ma dogodzone to wyrasta na 60cm Sypnęłam wiosną po sąsiedzku obornik granulowany, a ten podczas deszczu teleportował się pod nogi Stelli. I teraz odżywiona ma ok. 60cm A w innym miejscu, gdzie drakońsko sucho jest mini-mini, ok 10-15cm i udaje carexa (bo nie kwitnie wcale).
Wniosek - Stella powinna nazywać się Stella de Caméléon
Hm.... wiesz Iwonko, u ciebie w ogrodzie to wszystko ma nieprzepisowe rozmiary
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
mikina34 12:24, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Agnieszko z lasu - mam bliziutko, żeby nie powiedzieć pod nosem
Aniu - dobrze kojarzysz, to firma, która m. in. robi drogi, maja takie pomarańczowe samochody.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:27, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
AniazUroczyska napisał(a)


Brałam pod uwagę taka opcję,że może akurat ktoś znajomy jedzie do Sylwii i przy okazji przekażesz jej te siewki. A ty tak tradycyjnie, pocztą To wymaga sporo wysiłku i zachodu z Twojej strony. Przetrwają taką długą podróż?
Co do mnie- raczej nie będę Cię fatygować wysyłaniem , pomyślę, może udałoby się kiedyś podjechać. Jesteś na działce codziennie , czy tylko "łikendowo"?


Aktualnie jestem codziennie, nocujemy tam (w domu mały remont, ale mieszkać się nie da ), ale i tak zazwyczaj codziennie po pracy dojeżdżamy doglądać dobytku i podleć ewentualnie co nieco.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:29, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
anka_ napisał(a)
To czekam na zimowe fotki.



Też na to liczę 3 szt. w różnych miejscach, mam nadzieję, że zaświecą na rabatach
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
aga55 01:06, 09 lip 2019


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
Teraz widzę po zdjęciach, że po sąsiedzku masz ten wielki dom z boiskiem Kilkanaście lat temu szukaliśmy z eMem działki w okolicy ale ostatecznie wywiało nas trochę dalej. Czasem przejeżdżam blisko Ciebie, może kiedyś wpadnę się pozachwycać
____________________
Pozdrawiam z lasu :)
gogo 00:40, 03 sie 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Monia, u Ciebie jak zwykle wesoło, ale gdzie zdjęcia, bo chciałam się pozachwycać.
Derenie w moich ulubionych kolorach, ale dla mnie są za duże.
Kupiłam więc sobie sadźca Capri.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
AniazUroczyska 00:45, 03 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Hej! Dosyć odpoczywania, czas na powrót
Kasya 07:18, 03 sie 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
mikina34 napisał(a)

Ooo, to też podrzuć, będzie dla porównania, bo ja posadziłam zwykłą.

Mini ma węższe liście i mniejsze kwiaty
Wielkość mają u mnie podobną
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margarete 21:50, 03 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No właśnie Monika a gdzie foty aktualne z ogrodu ? Zaglądam czytam a fotek nie ma..
Uprasza się o jakieś obrazki z twoim ogrodem w roli głównej, no może jeszcze z jakimś kudłatym jegomościem albo z dwoma
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gruszka_na_w... 13:46, 09 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Monia, Daj znak, że żyjesz!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies